Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 lanyneven gondolkozunk, de...

3 lanyneven gondolkozunk, de nem tudunk donteni. Szerintetek melyik a legszebb a 3 kozul?

Figyelt kérdés

Emily

Grace

Amy


Ezen a 3 neven gondolkozunk. Azert ezek a nevek, mert nem Magyarorszagon elek, es a parom sem magyar :)


Nekem mind 3 nev nagyon tetszik, bar valami az Emily fele huz :)


Csak kivancsi vagyok nehany embernek velemenyere is.


Magyarorszagra egyebkent fogunk jonni neha, tehat kivancsi vagyok nehany otthoni lakos szubjektiv velemenyere a nevekrol. Koszonom :)



2016. nov. 8. 21:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

En sem otthon elek, es itt az Emily es az Amy nagyon tucatnev , mint otthon a Hanna.

A Grace tetszik, szerintem elokelo :)

2016. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A Grace nekem mindig nagyon tetszett. Mivel en MO-on elek es magyar a vezeteknev igy bebuktam,de ha olyan lenne a vezeteknev tuti ezt adnam.
2016. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Az Amy-ről egy nem éppen szép szám jut azonnal eszembe, ami elég ismert. F. U. C.K. Amy>ME

Az Emily egyszerűen túl tipikus. A Grace a legjobb ezek közül, bár én valamivel különlegesebbeket adtam (kihasználva, hogy a férjem amerikai) :)

2016. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, a Grace is nagyon tetszik, es szep jelentese van. Emily pedig csak szepen hangzik nekem.
2016. nov. 8. 22:11
 5/20 anonim ***** válasza:
Amy
2016. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Es meg a Daisy is tetszik :)
2016. nov. 8. 22:14
 7/20 anonim ***** válasza:
Ami nekem meg nagyon tetszik az a Hope. 2es voltam.
2016. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az Emily tetszik nagyon.Mar van egy kislanyom Szofi,ha a teso kislany lesz Emili lesz :) Persze Magyarorszagon,de sokat vagyunk Ausztriaban.A Hope nekem is nagyon tetszik.Meg a Hazzel :)
2016. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utana olvastam, az Emily tenyleg nagyon gyakori statisztika alapjan, de valo eletben is eszre vettem. Bar valahogy a hangzasa akkor is nagyon tetszik. De most ahogy gondolkozom a Daisy is eleg aranyos :)
2016. nov. 8. 23:05
 10/20 anonim ***** válasza:
Amy tetszik legjobban.
2016. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!