Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok a...

Milyen sportot ajánlotok a hét éves lányomnak?

Figyelt kérdés

Általában heti 1× jár úszni,de valamikor nem megy mert nincs időnk/kedvünk elvinni

Lovagolni hobbiból szoktunk menni van hogy hetente,van hogy kéthetente

Jógázni rendszeresen jár,hetente egyszer

Ezenkívül ő is,a párom is és én is szeretnénk ha sportolna valamit rendszeresen

Milyen sportokat javasoltok?

Táncot már sokan javasolták,de azt mondta hogy valami komolyabb sportot akar

Köszönöm a tippeket!


2016. nov. 13. 17:56
1 2
 1/17 anonim válasza:
33%
Én is a táncot javaslom (társastánc), vagy aerobik. Utóbbit azért, mert az ilyen idős lányok nagyon szeretik a mutatványokat, hajlékonyságot, kézenállás, fejenállás satöbbi..., a tánc meg azért jó, mert a fiúkkal könnyebben fog barátkozni, no meg nemigen találkoztam olyan 7-8éves kislánnyal, aki ne szeretné a táncot. Mindenesetre, az tény és való, hogy ha sokáig űzi ezeket a sportokat,akkor nagyon szép alakja lesz.
2016. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!;)

A táncot semmiképpen se akarja

RG-zni szertne,de azr már késő elkezdeni:(

2016. nov. 13. 18:28
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
En jazz balettozok mar 5 eves korom ota. Mar 14 vagyok, es rengeteg elonye van, es eleg komoly sport. De ha ez nem erdekelne ajanlom meg a szertornat, azt 6 even keresztul csinaltam balett mellett, aminek koszonhetoen a balett alapjait is sikerult elsajatitanom. Vagy ha magas akar kiprobalhatna valami roplabda korsarlabda felet is. Vagy atletika. Annyi sportag van mar ma, hogy beirod googleba biztos kiad egy parszazat amik kozul valogathattok. Azert remelem tudtam segiteni
2016. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!;)

Viszonylag magas,de a kosár,röpi nem érdekli

Mindenáron RG:(

2016. nov. 13. 18:34
 5/17 anonim ***** válasza:

7 éves lányom Karate és úszás órákra jár. Azért nem választottuk a táncot mert rossz tapasztalatunk van a nagyobb lányunknál.

Olyan dolgokat kértek amit én nem toleráltam. 9 éves koruktól az edző kérte borotválkozzanak mindenhol. Betétet használt mensikor de kérték tampon legyen.

Itt volt az, hogy a táncot befejeztük.

Így váltottunk focira :)

2016. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!;)

Foci,karate sem érdekli:/

2016. nov. 13. 18:35
 7/17 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha megvan mi érdekli miért nem lehet arra járatni? Ez masszív baromság, hogy már késő 7 évesen kezdeni! Mihez késő? A világbajnoksághoz? Az a lényeg, hogy élvezze, nem?
2016. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7:

Az RG-t a lányok 3-4 évesen kezdik,ahhoz hogy eredményeket elérjenek (nem Olimpia,világbajnokság)

És ha már sportol a párommal szeretnénk ha elérne eredményeket,lenne sikerélménye

Kinéztünk két RG sulit,mindkettőnél max.5 év a felvételi korhatár,felette lévő korúakat nem vesznek fel

És nyílván van még olyan ami érdekli,csak nem vallja be,mert ezt a fejébe vette

2016. nov. 13. 18:52
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Én rákerestem és találomra rákattintottam kettőre és simán vesznek fel 7 évest. Komolyan sajnálom a gyereket, hogy fontosabb az, hogy TI a pároddal eredényeket lássatok, mint az, hogy Ő mit szeretne sportolni. A sport lényege nem az eredmény, hanem az, hogy jól érezte magát a gyerek, egészséges, mozgást kedvelő felnőtté váljon. Ezzel a hozzállással nem az ő érdekeit nézitek.
2016. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nyilván az is szempont,hogy jól érezze magát!

De még fiatal,bőven van ideje elkezdeni egy komoly sportot amihez kb.ennyi idősnek kell lennie

A lovaglást kedvtelésből csinálja,az úszást csak félig mivel nem szereti annyira az edzőjét,de akihez ő szeretne járni az csak kezdőket oktat

Megbeszéltük vele is,hogy olyan sportot választunk amiben van lehetőség

Ő is szeretne eredményeket elérni,versenyezni és komolyan sportolni


A suliban mondták,hogy ne kezdjük el újjabb sportot,főleg ne komolyan,de a lányom minden áron akarja

Erről mi a véleményetek?

2016. nov. 13. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!