Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova fordulhatnék segítségért?...

Hova fordulhatnék segítségért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal vége lett a kapcsolatunknak egyedül nevelem az 1 évest. Folyamatosan zaklat és emiatt ingerült és dühös vagyok. Már ott tartok hogy nem tudom kezelni a dühömet. Dühkitöréseim vannak. Nem tudom mit csináljak hova forduljak segítségért,es hogy ennek vége lesz e egyszer... csak azt tudom ha ez így folytatódik mind ketten rámegyünk. A gyerekkel. Türelmetlen vagyok vele. Nem úgy foglalkozom vele ahogy érzem legbelül hogy kellene. Neha úgy érzem mintha nem is szeretném. Pedig nagyon! Esküszöm! Nem akarom bántani de amikor dühös vagyok ö is sör és számolnom kell 10ig vagy kimenni vagy bármi csak ne csinaljak semmi butasagot. Nagyon nehez. Véget akarok ennek vetni es nyugidtan elni tovabb ugy mint ezelőtt. A zaklatasnak hamarosan vege lesz mert tettem róla. De az érzés hogy duhos vagyok még itt van bennem. Van hogy nem is tudom miert vagyok merges. Talan pszichologus kellene nekem?? Vagy micsoda??
2016. nov. 25. 12:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Féltem a gyermekem, egészséges felnőttet szeretnék nevelni belőle. Ha kell orvoshoz megyek. Vagy mit tegyek a dühkitörések ellen? Itt van a gyerekem es latja. Egyszerüen nem bírom kontrollalni magam. Ma nagyon megijedtem magamtol mert nem akart enni es kapott egy pofont. Meg akarok allni en ot nem akarom bantani!!!
2016. nov. 25. 12:58
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy egy évest megpofoztál. Azt hiszem, te is tudod, hogy sürgősen segítségre van szükséged!!! Ne várj addig, amíg nagyobb baj lesz...az, hogy észrevetted, hogy ez nagyon nem jó, azzal megtetted az első lépést!
2016. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Az a baj, hogy ha pszichiáterhez mész, az gyógyszert fog adni és élő zombi leszel. Mi lenne, ha ezt a belső feszültséget sporttal vezetnéd le? Nem tudom, csak egy ötlet.
2016. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Második, a kérdező pszichológust írt, nem pszichiátert. Az nem ír gyógyszert, mert nem orvos! És szerintem jobban is jár egy jó pszichológussal, aki megtanítja a megfelelő technikákra, amikkel kontrollálni tudja az érzéseit, és levezetheti máshogyan. Mindenképpen jó ötlet egy szakember felkeresése, még időben vagy, nem fajult el odáig a dolog, hogy ne lehessen jóvá tenni, úgyhogy minél előbb menj pszichológushoz!
2016. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Pszichológust keress fel ne pszichiáert! Talán segít ha kibeszéled magad. Az már tényleg jó,hogy felidmerted baj van és lehet valamilyen sport is jót tenne.
2016. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez tényleg elég durva! És neked nem talán pszichológus kell, hanem biztosan! Ha valóban jót akarsz a gyerekednek, akkor most azonnal lépsz, nem vársz! Ez ennél csak rosszabb lesz, ha nem kérsz segítséget!
2016. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Sürgősen pszichológus, akár a családsegítőn keresztül. Ott általában ingyenes, és nálunk még a kicsire is vigyáznak, amíg a pszichológussal beszélsz az ottani rendeléséen.
2016. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen felkeresek egy szakembert. Gyógyszert úgysem veszek be, hiszen nem depressziós vagyok, csak nem tudom kontrollálni a dührohamaimat kb. 1 éve. :-( Pedig nagyon igyekszem. Éjjelente sírok mert lelkiismeretfurdalásom van. Ez így nem nehet tovább. Lépnem kell. Egyedül nem megy. Rá kellett jönnöm. Mégegyszer köszönöm!
2016. nov. 25. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!