Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lenyelte? Es ha...

Szerintetek lenyelte? Es ha igen, mit csináljak? Geomag golyo! Magneses

Figyelt kérdés
Lányom 16honapos.Tegnap azt vettem eszre,hogy a kezébe került a tesó geomag keszlete. Egy golyó hiányzik belőle,sehol sem talaljuk.Lenyelhette? Ha igen,akkor mit tegyek? Eddig nyugodt voltam,hogy majd kijon...de most meg hasmenese lett, ma mar kétszer volt neki hasmenese plusz ketto normal is volt elotte, de golyó sehol.osszefugghet a kettő? Vigyem el az ügyeletre? Vagy tulparazom?
2016. nov. 25. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Èn mindenkèppen vinném dokihoz. Minèl elöbb..
2016. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek az előttem szólóval, én is azonnal orvoshoz vinném. Inkább vigyem feleslegesen (hátha még sem nyelte le), mint, hogy baj legyen belőle.
2016. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
A mágnes nagyon veszélyes lehet,szerintem is vidd orvoshoz.
2016. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
2016. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
A mágnes nagyon veszélyes lehet,szerintem is vidd orvoshoz.
2016. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
ha nincs meg a golyó akkor kórház. a mágnes nagyon veszélyes.
2016. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

A geomag-ben, (legalábbis az eredetiben) nem a golyó a mágnes, hanem a pálcikák. Tehát nyugi, nem mágnest nyelt le a gyermek.


Ettől függetlenül orvoshoz fordulnék. Most, azonnal.

2016. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Még ha a golyó lenne mágneses (de nem az), akkor sem lenne gond, mivel egy darabot nyelt le, az pedig nem tapad össze semmivel. Nyugodj meg!
2016. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van ilyen készletem, nem mágneses a golyó.

Androidra egyébként van fémdetektor app, nekem pl. a kezemen keresztül érzékel egy ollót, esetleg kipróbálhatod, hátha bejelez.

2016. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Meglett a golyó?


Mi lett a kislánnyal kedves Kérdező? Nem lehet, hogy esetleg a hasmenése vírus miatt volt? De minden estre jobbulást kívánok!

2016. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!