Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mért van ez? Irigy vagyok,...

Mért van ez? Irigy vagyok, hogy nekem még nem lehet gyerekem, körülöttem viszont mindenki terhes.

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és már mindenkinek vagy gyerek van vagy terhes... Lehet nagyon gyerekesnek tűnök, de nem tudom mért van. Nővéremnek már 2 kislánya van, ahogy a barátom nővérének is, akkor a barátom unokatesója is nem sokára szül, most meg kiderült, hogy az egyik volt osztálytársam is terhes. Utóbbi nem hiszem, hogy tervezett terhesség, mert ugyan úgy ahogy nekem, neki is csak egy gimnáziumi érettségije van és okj-re ment tovább. Ettől függetlenül irigylem.

Amúgy tényleg nem értem, mert a kicsi babákért olyan, hú de nagyon, mint mások, nem is vagyok oda. Mármint cukik, meg szeretem őket fogni, csak olyan furcsa nekem. Az ilyen 2-3 évesekkel viszont nagyon jól el tudok már játszani.

Én még ezt a 2 éves képzést mindenképp elszeretném, végezni, aztán még utána 1 évet, de akkor már dolgoznék is rendesen mellette terveim szerint, nem csak diákmunkán. Na meg utána még az a valahány nap munkaviszony is kéne.

Na de a kérdés, hogy mért lehet ez? Valaki volt így?


2016. nov. 28. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ébredezik benned az ösztön. Meg az is hozzasegithet hogy mindenki terhes körülötted.

Nagyon szép terveid vannak,inkább próbálj meg arra koncentralni.

2016. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne lehetnél terhes ? Sokan anyák 19-20 évesen. Tudnak mellette tanulni és dolgozni is. Anyámnak is sikerült.
2016. nov. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a baratoddal anyagilag tudjatok vallalni, hajra! levelezon is lehet sulit csinalni, csak tudd kire bizni addig a picurt. elhiszem, h sz a r erzes, en is igy voltam. mar elsirtam magam, mikor megtudtam, h valaki megint terhes az ismeroseim kozul, nalunk meg meg a penz miatt csak tavoli terv volt. mindent, csak jot nem kivantam az ismeroseimnek... de! olyan sose lesz, h minden tokeletes legyen a babahoz. 28 evesen varom az elsot. anyumnal vagyunk, gyujtogetjuk a penzunket, aztan majd lesz jobb is. nem varhatunk mi sem 40-45 eves korunkig. szerencsere hitelunk sincs, van munkank, talan 2-3 ev mulva olcsobb lakast is tudunk venni hitel nelkul.
2016. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem sokszor hiába idősebb vagyok mint te talán túl türelmetlen vagyok de egyszer csak eljön a mi időnk is:).
2016. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolj arra hogy indenkinek mér óvodás iskolása lesz tele anyagi nyűggel mindenki és te akkor kezded majd a babázós korszakot csak :)
2016. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!