Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lombik embrió transzfer utáni...

Lombik embrió transzfer utáni érzések? Ki mit érzett? Mennyit kell pihenni? Mit kell enni? Hányadik nap érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ET napján késő este nagyon furcsa rosszullét kapott el, megszédültem, megfájdult mindenem de még a bőröm is. Rövid ideig tartott, mondhatnám hogy lehet megéreztem a beágyazódást, de valószínűbb hogy a stressz miatt :)


Utána következő napokon semmit nem éreztem, a vérvételt megelőző 3. napig, amikor tipikus túlstimulációs tüneteim lettek, hasfeszülés, puffadás... ebből sejtettem hogy sikerült mert a hcg termelődés okozza már ilyenkor ezeket.


ET utáni nap még nagyrészt feküdtem, aztán még 2-3 napot otthon voltam de mindent csináltam csak arra figyeltem hogy ne emeljem meg magam. Stimu vége felé és ET után is sok fehérjét ettem, húsok, túró, proteinshake...


Vérvétel előtti nap teszteltem erős pozitívat, ami nem volt meglepő mert 3 bébi volt bennem :)) 2 évesek múltak.

Minden jót!

2016. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy megosztottad a tapasztalataidat velünk!

És pedig gratulálunk a kisbabákhoz :)

2016. dec. 3. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a második beültetés volt sikeres kettő darab embrióval 😊Beültetés után igazán nem éreztem semmit,majd rá egy hèt múlva furcsa fájást éreztem lent,mondtam is páromnak ilyet én még nem éreztem de csak pár percig tartott Aztán minden elmúlt mindha elvágták volna , cici fájás minden... nen foglalkoztam már a tünet kereséssel inkább strandoltam,shoppingoltam teljesen kikapcsoltam az agyam mondván ez se fog sikerülni .Tesztelni is alig mertem annyi volt a remènyem h nem jött meg nem úgy mind az első beültetésbél h vérvétel előtt 4 nappal megjött.Megcsináltam a tesztet ,de nem néztem rá bevittem a férjemnek a szobába aztán megforditotta és majd le esett a két csík😊😊😊Hát mit ne mondjak még mai napig hihetetlen hogy itt mozgolódik a kèt kis csíkocskám a pocivan 😊Sok sikert kívánok 18 hkm
2016. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!