Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babalatogatoba keszulve...

Babalatogatoba keszulve milyen konyvet vennel, amely igazi ertekes, kihagyhatatlan mesekonyve lesz kesobb?

Figyelt kérdés

Vannak tippjeim harom gyerek utan, de nagyon kivancsi vagyok a velemenyekre!

Koszonom:)



2016. dec. 7. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha későbbre vennéd, és lány, akkor Királylány születik. 4-5 éves kortól érdekes szerintem, de még én is elgondolkodtam rajta. A másik kedvencem Szutyejevtől a Vidám mesék.
2016. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Elfelejtettem irni, hogy fiu.

2016. dec. 7. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden napra egy mese vagy 365 mese a cime. Rövid történetek,jo sokáig nem lehet nekik hosszant mesélni
2016. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cini-cini muzsika, Mosó Masa mosodája, Gőgös Gúnár Gedeon, Weöres Sándor: Bóbita, Kippkopp, Öreg néne őzikéje, Híres mesék mesedoboz [link] , A róka és a medve (ukrán népmesék) [link] , Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese
2016. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Imádtam gyerekként! Ha valahol hozzá tudsz jutni, egy igazán remek mesekönyvet kap a kiskölyök.

2016. dec. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mesekönyv, amit majd tudnak neki olvsani, vagy amit majd ő tud olvasni?


Mivel babalátogató, így elsősorban a felolvasásra mondok tippeket, amik nálunk nagyon-nagyon bejöttek (abszolút klasszikusok):

Tesz-vesz város

Sehényéves kislány

Öreg néne őzikéje / Őzanyó

Mazsola (és Tádé)

Grimm legszebb meséi

Süsü

Vuk

Szaffi

Szezám utca

bármilyen Benedek Elek mesegyűjtemény

Andersen meséi

Bartos Erika mondókáskönyvei (APG igye nem kapható, bogyóbabóca meg nekünk egyáltalán nem jött be)

Vackor

Labdarózsa

stb, stb. én ha könyvet akarnék, ilyet vennék.

2016. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!