Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is érzett így aki elvetélt?

Más is érzett így aki elvetélt?

Figyelt kérdés
Mára lennék kiírva, de sajnos a 9. héten elment a baba. Viszonylag hamar összeszedtem magam, úgy ahogy sikerült elterelni a figyelmem, az utóbbi pár hónapban már nem is gondoltam rá, de ma nagyon felszakadtak a sebek... Folyton azon jár az agyam hogy megszületett e volna már. Most ugyanolyan intenzív fájdalmat érzek mint amikor elvetéltem, nagyon hiányzik a babám :( Mások is éreztek így?
2016. dec. 13. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerős járt úgy, hogy ő kikapartatta magából a gyereket, de mikor jött a szülés időpontja, akkor teljesen összeomlott. Még évekig beszélt a halott gyerekéről.
2016. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elso...a ketto azert nem ugyanaz :(
2016. dec. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En is 9 het kornyeken veszitettem el a babamat...nehanyszor gondoltam Ra novemberben...:( egyszer kulonosen rossz volz mikor valaki a frjemhez vagta h ha igyekeztem volna nem telen lenne nagy a pocakom...


Azota mar ismet varandos vagyok...es ez karpotol mindenben...ameddig nem estem ujra teherbe minden nap gondoltam ra es minden nap fajt.



Sok erot kivanok es mihamarabbi babasodast.

2016. dec. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!