Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Probléma esetén, keressek...

Probléma esetén, keressek másik orvost, vagy a 4d uh segíthet?

Figyelt kérdés
Mai napon voltam nőgyógyászaton. A picivel minden rendben, szívhangját is hallhattam. A gond az, hogy a petezsákban egy fehér folt látható (képlet) a lepény tapadási helyénél. Nem tudja mi lehet vagy mi okozza. Legközelebb januárban megyek kontrollra. Mit tegyek? Keressek fel másik orvost, vagy 4ds ultrahangon esetleg láthatják, hogy mi is az?

2016. dec. 13. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hányadik héten vagy?
2016. dec. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedden múltam 8 hetes.
2016. dec. 14. 08:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy kérj időpontot az Istenhegyi klinikáta, de hetekre előre foglalt. De egy próbát megér. Mondd el a problémát, lehet, hogy fogadnak soron kívül.

A Csodabent 4D-n kérhető orvosi vizsgálat is, de 8 hetesen még elég korai a 4D is. Hívd fel őket, hogy szeretnél vizsgálatot.

2016. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!