Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülött TAJ kártyáját az...

Újszülött TAJ kártyáját az anya vagy a baba mevére postázzák?

Figyelt kérdés

Oké, hogy az anya bejelentett lakcímére de kinek a nevére?

Nov. 26-án szültem most december 15 és még mindig nem kaptam meg annak hiányában meg semmit nem tudok intézni: csed, csp, anyasági...

OEP-et hívtam november 30-án (!!!) postázták úgyhogy út közben veszett el, a postán viszont senki nem tud semmit.. kínomban arra gondolok hogy ha a baba nevére küldték a postásnak ismeretlen volt de ő címre kell hogy vigye szóval nem értem..



2016. dec. 15. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A miénk a baba nevére érkezett.
2016. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ma postázták. :)

A borítékon a gyerek neve volt, és fölé volt írva az én lánykori nevem is.

2016. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is a taj kártyára várunk... Viszont a karácsony miatt nagyon nagy káosz van most a postánál, így jelentősen később érkezhetnek meg a levelek... Csak azon drukkolok, hogy megérkezzen, és ne keverjék el valahova...
2016. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

November 29-én szültem, már rég megkaptam a TAJ és lakcímkártyákat.

Baba nevére érkezett.

2016. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó esetben a baba nevére. Nekünk konkrétan egy ismeretlen/nem létező személy nevére postázták.
2016. dec. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a postán volt, a baba nevén és nem tudták ki az... de legalább meg van és mindent el tudtam intézni!
2016. dec. 17. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!