Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jó játék ez egy...

Szerintetek jó játék ez egy 19 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Tanulóasztalt vettünk neki. Imád ilyen zenés dolgokkal játszani. Van rajta zene, mondóka, számokat m9ndja, állatok is vannak hozzá. Itthol vettem észre, hogy 6 hónapos kortól van.
2016. dec. 21. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jo. Mienken az van hogy 6-36 honap.
2016. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyémek első szülinapra kapták, 19 hósan már nem érdekelte őket. De lehet ha a tiédnek újdonság lesz, akkor ellesz vele még sokáig.
2016. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem tetszeni fog neki. Meglepődtem m8kor megláttam, hogy 6 hónapos kortól van.
2016. dec. 21. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyem 6 honaposan kapta, es egy eves koraig jatszott vele, utana mar nem erdekelte, fel evig hozza sem nyult, most ajandekoztam el.
2016. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!