Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hormontartalmú spirál, meddig...

Hormontartalmú spirál, meddig normális a vérzés?

Figyelt kérdés

September elején raktál fel a spirálom (Mirena) és azóta szinte folyamatosan pecsételgetek. Néha pár napig abbamarad, de utána megint. Csak pecsételés, egy tisztasági betét elég, de ez is épp elég.


Kisebb görcseim voltak az első hetekben, de már abbamaradtak.


Dokim szerint még normális, kb fél év mire abbamarad a vérzés, de ír majd fel valami tablettát a vérzésre.


Lehet a szervezetem nem fogadja el? A dokim szerint nagyon ritka, hogy valakinek a szervezete ne fogadja el a hormontartalmú spirált.



2016. dec. 22. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
9 hónapig pecsételtem, mindig vártam a csodát. Végül levette az orvos. A spirál árának a felét visszakaptam. Csinált egy jó kis méhgyulladást. 1,5 év alatt lett újra normális a ciklusom. A kérdésedre válaszolva, fél évig normális a vérezgetés.
2016. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is ugy tudom,hogy fel evig normalis.

Nekem juni 24.en rakta fel az orvosom.

En nem pecseteltem,hanem 16-17 napos verzeseim voltak,ebbol 8-9nap rendes betet kellett.uh n neztek,elvileg a spiral kifejtette a hatasat,jo helyen is van igy kaptam ra eloszor cyclo 3 fort tablettat,de mivel az sem segitett,kaptam duphastont,2 dobozzal.a decemberi verzesem mar "csak"10 napos volt,es igazabol csak a biztonsag kedveert raktam be par nap rendes betetet.meg van 4 szem a duphastonbol,remelem a kovi honap meg rovidebb lesz,aztan ha eleri az 5-6 napot en mar boldog leszek.

Mas bajom nincs vele.

2016. dec. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!