Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg mennünk kell a albérle...

Tényleg mennünk kell a albérletből? Terhességhez kapcsolódik ezért írtam ide.

Figyelt kérdés
Úgy volt lesz egy harmadik babánk azt hagyták volna,hogy ki hozzam ide 36nmen lakunk.De közbe kettő lesz így négy gyerekünk lesz. A gyermekjóléti egyből rám is tapadt hogy kettőt nem hozhatok ki ide. Ez lehet?
2016. dec. 23. 11:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Hogy a viharba' ne! 36 m2-en hat! ember, ebből kettő újszülött, akiknek minimum saját szoba kell normális, élhető levegővel.
2016. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Azért elég nagy felelőtlenség albérletbe ennyi gyereket szülni.Védekezésről nem hallottatok még?
2016. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Aztarohadt... 36 nm-en vagytok jelenleg is 4-en? Ezt hogy gondoltad?
2016. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Hát pedig a 3.-at sem szabadott volna bevállalni 36 nm-re.

Nem érzitek kicsinek már a 2 gyerekkel is??? HOgy gondoltátok, hogy elfértek???


Én éltem 35 és 27 nm-es albérletben, de csak a párommal! EL nem tudom képzelni gyerekkel. Most 57 nm-es házban élünk 1 gyerekkel, és pont elég. De majd bővítünk.


SZóval igen, sürgősen keressetek akkora lakást, ami egészségesen élhető 4 gyerekkel!

2016. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

"Két kicsi van akik el férnek itt,és nem örökre akarunk itt maradni "


Akkor talán nem is volt olyan véletlen a 3. terhesség.

A CSOK 10+10 millió 3 gyerektől jár csak...

2016. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell mennetek. Ugyan a lakasotok nem épp ideális, sehol nincs olyan törvény, vagy előírás, miszerint x főnek y negyzetmeteren kellene élnie. Melegviz, fűtés, villanyaram van, probléma nem lehet.


De nem lenne jobb nagyobb lakást keresni?

2016. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

embereknél nincs előírás, hogy mennyi nm kell /fő minimum, csirkéknél van.

Nem, nem fogják elvinni a gyerekeidet, mert nincs hova tenni őket, zsúfolásig vannak az otthonok és a nevelőszülők.

Ha a cigányokkal példálózól, és velük hasonlítod magad, akik 8 gyereket szülnek a 40nm-re, arra nincs mit mondjak.


Egy gyejós

2016. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
De az albérlet tulajdonosa is simán felmondhatja a szerződést...
2016. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

En kitennelek, az tuti.

Gondolkodni nehez? Vedekezni szinten?

2016. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

Mi 42nm-en lakunk a férjemmel, most hogy jön a baba, költözünk 86nm-es házba, nem fogunk itt nyomorogni egy picivel, ketten sem férünk el már rendesen. A védőnő nagyon helyeselt, amikor mondtam neki, hogy költözni fogunk, mert ez pici.

Nem tudom megérteni, hogy hogy lehet 36nm-en élni 2 gyerekkel, de hogy egy ekkora lakásba, ami ráadásul albérlet bevállaltatok még 1-et, ami 2 lett, óriási felelőtlenség.

Szerintem nem fognak tudni semmit csinálni, a c*gányok is így élnek (már bocs), azokkal sem csinálnak semmit.

Felettünk is lakott egy család, 3 gyerekkel a 42 nm-en, 1 szobába, pedig értelmiségiek voltak, állandóan zajongtak, még játszótér sincs a közelünkben (belváros), szerencsére elköltöztek.


Vegyétek fel a 10+10 milliót és építkezzetek.

2016. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!