Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a dolgot,...

Hogy fogadjam el a dolgot, hogy a testvéremnek gyereke fog születni?

Figyelt kérdés
Még nem sikerült túljutnom a sokkon, hogy itt van az az idő, amikor ő már saját családot fog alapítani, jön a baba, készülnek ezerrel. Én meg csak lesek, hogy ez most nem egy film, itt nagy valtozasok lesznek..
2016. dec. 26. 04:00
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Azért ez nem a világ vége, nem is értem, mi a problémád
2016. dec. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
És akkor mi van? Te mindenből tragédiát kreálsz? :D Az a szeretek szenvedni típus lehetsz! Éld a saját életedet, azt alakítsd!
2016. dec. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Örülj a kis Drágának, és adj lelki támogatást a tesódnak. 1. gyereknél gyakran pánikolnak a szülők, hogy képesek lesznek-e rá, stb. Elég nekik a saját 'bajuk', a családon azt szeretnék látni, hogy mindenki nagyon várja a kisbabát.
2016. dec. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Félsz a változástól vagy nem vagy elégedett az életeddel, és a baba érkezése szembesít ezzel. De nyugi minden oké lesz. Amikor ott lesz a baba és része lesz a te életednek is, ha nem is napi szinten, olyan természetes lesz, hogy van, mintha mindig is veletek lett volna.
2016. dec. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Miert nem örülsz neki? A testvéred valószínűleg nagyon boldog, és neked az a dolgod, hogy vele örülj! Szánalmas h erre te magadtól nem vagy képes, es a gyakorin nyavajogsz
2016. dec. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Honnan veszitek hogy nem örül a tesója boldogságának???? Egy szóval sem ezt írta!

Nem tudom milyen idős vagy ill. a tesód mennyi idős. Nekem hasonló volt. Köztünk 6,5 év van de elég szoros volt a kapcsolat kiskorunktól kezdve (pedig ő fiú én meg lány vagyok). Nekem az első "sokk" az volt amikor megnősült és elköltöztek, az egy nagy változás volt. "Egyedül" maradtam, ugye a napi hülyéskedések testvéri cikizések elmaradtak. Nagyon hiányzott. Majd jött a baba, én 17 éves voltam mikor megszületett az első. Örültem a boldogságának, de valóban rádöbben ilyenkor az ember hogy lezárul egy életszakasz és már semmi sem lesz a régi. Szerintem ezen minden szoros kapcsolatban lévő testvérpár átmegy.

2016. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Mi bajod van? Neked nem lehet, vagy nem akarsz, vagy még nem tartasz ott? Ne légy irigy. Ez jó dolog, születik egy baba, család.

Vagy most már nem te leszel a legkisebb? ;)

2016. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!