Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz no vagyok, ha nem...

Rossz no vagyok, ha nem szeretem azt amikor a gyereknek egyfolytaba grimaszkodnak, meg beszelnek hozza, hogy igen draga, na mi van te kicsi ugyes? Meg ilyenek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
itt vana ferjem uncsijanak a babaja , egyfolytaba kell tenni a babazeneket neki , grimaszkodnak , mondjak neki na menj puszild meg nenjet , es nem szeretem ! nekem meg nincs gyerekem , ha az en gyerekemrol lenne szo az mas lenne , de idegesit hogy egyfolytaba grimaszkodnak neki , amugy ugy sem tud viszavalaszolni ....

#zene #gyerek #baba #grimaszkodas
2016. dec. 26. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Engem is irritál a gügyögés... de szülés után a nőkre rászáll egy rózsaszín köd, és a világuk közepe a gyerekük. Ezt nem érti egy olyan, mint te, vagy én, akinek nincs sajátja, de minden anyuka ismerősöm erről számol be. Egyszerűen megbolondul a babáért és hozzászólni is csak így tud, mert legszívesebben felfalná, annyira imádja :D
2016. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Miért ne hallgathatna egy baba zenét ? Sok szereti. Grimasz is tetszik nekik, mert mosolyognak. Mit zavar téged hogyan szórakozik egy baba ? Sok nő nem bírja más nő gyerekét elviselni. Elég undorító dolog szerintem.
2016. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
faj lelkileg hogy nekem meg nem sikerul es lehet azert idegesit , nem tudom
2016. dec. 26. 15:54
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Butaság elsö, nekem van gyerekem, mégse ment el a józan eszem. Jatszunk, tancolunk, eneklunk neki, vele., de normalis keretek kozott. Az, hogy ki hogyan teszi ezeket, intelligencia kerdese.
2016. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

Pedig orvosilag igazolt tény, hogy a hormonális változásoknak köszönhetően egy terhes/frissen szült nő másképp gondolkodik, mint az, aki nem várandós.

Persze mindenkinél mas mértékben jelentkezik, de ez nem intelligencia függvénye, ne nyugtasd magad ezzel

2016. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
egy baratnom aki terhes azt mondta hogymajd megfogom latni mennyire megfogok valtozni amikor megtudom hogy babat varok
2016. dec. 26. 16:20
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Az emberektől ezt várják el, hogy így cukiskodjanak egy csecsemővel, mást nem is nagyon lehet velük csinálni, egyébként szerintem is aranyosan néznek ki, de ha nem csinálnám ezt a gügyögést, akkor amiatt jönne a beszólás, hogy milyen bunkó vagyok.
2016. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hat ja , utolso , !! en inkabb nem szolok semmit hozzajuk es kesz
2016. dec. 26. 16:36
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

"Az, hogy ki hogyan teszi ezeket, intelligencia kerdese."


Igazoltan 140 az IQ-m, mégis imádok gügyögni a kicsimnek. Meg pofákat vágni és rajongok a nevetéséért.


Vajon az minek a hiánya, mikor egy pár unatkozó liba összejön és zrikálják azokat, akik nem úgy viselkednek, ahogy nekik tetszik?

2016. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Gügyögni én sem szoktam, viszont beszélek hozzá nagyon sokat. (Normál hangnemben) Ami viszont szerintem nagyon fontos, mert állítólag gyorsabban tanulnak meg beszélni. Meg egyébként is, megnyugtatja a hangom, meg mostmár ha szólok hozzá mosolyog. És ez a legcsodálatosabb dolog a világon, amikor rám nevet. 😊 Remélem te is mihamarabb megtapasztalod ezt. 😊
2016. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!