Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hozzá táplált babával hosszabb...

Hozzá táplált babával hosszabb útra milyen ételt visztek?

Figyelt kérdés
Bébi ételt vagy otthon főzött ételt? Hol melegítitek meg?

2016. dec. 30. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig bolti üveges bébiételt viszek az útra, zöldségeset és gyümölcsöset is. Nem szoktam ilyenkor melegíteni, de létezik a szivargyújtóra köthető bébiétel melegítő is. Még szoptatok de ettől függetlenül ilyenkor mindig viszek termoszban meleg vizet és tápszert is, arra az esetre ha épp nem tudunk megállni. Ha már kicsit nagyobb a babád akkor vinnék banánt majszolgatni, vagy kölesgolyót is.
2016. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üveges blbiételt szoktam, ha nincs rá lehetőség nem melegítem, hanem szobahőmérsékleten eszi.
2016. dec. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az üveges bébiételt kiöklendezte a gyerekem, amikor egyszer kóstolta, így soha többet nem próbálkoztam vele. Müzlis/babakekszes gyümölcsöt raktam neki az útra vagy főzeléket, és olyan helyen álltunk meg, ahol meg tudták melegíteni, illetve tejpépet, amihez termoszban vittem meleg vizet.
2016. dec. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol tartottunk a hozzátáplálásban.

Amikor még csak 1-2 étkezés volt kiváltva, akkor tápszert. Kanalazott, ha hazaértünk/odaértünk(vkihez).

Amikor már csak a reggeli-esti kaja nem volt kiváltva, akkor tasakos, kiszívható gyümölcspürét, kekszet, rizsgolyót...

2016. dec. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!