Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eltakarhatta a ciszta a...

Eltakarhatta a ciszta a petezsákot? Ilyen van?

Figyelt kérdés
Vagy hanyag volt a dokim? Azt mondja 9 hetes vagyok, elmentem maganba , aki megerositette, az sztk-s doki csak a cisztât látta elsőre ami 4,9cm , de az a petefeszekben van , nem a mehemben.. egy hettel kesobb kisebb lett a cisztám. 41mm-es. Es ugyanaz a doki , aki elsore vizsgált, azt mondta ugy nez ki

2016. dec. 31. 12:19
 1/7 A kérdező kommentje:

Korulbelul 9 hetes terhes vagyok, mèg tőlem kerdezte h hogy nem vettuk eszre a multkori ultrahangon? Egyebkent inszemre megyunk februárban. Vagyis mentunk volna. Nagyon ossze vissza a ciklusom. 2-4 havonta jott meg. Ezert nem sejtettem... de nem hinnem h a ciszta eltakarhatta ? Ennyi hanyagok az orvosok Vagy ez elofordul ekkora ciszta esetèben??? Koszonom.:)

23N

2016. dec. 31. 12:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilván előfordul, de alapos vizsgálattal látni kellett volna. Mondjuk nem írtad, miért vizsgált, nem biztos, hogy embriót keresett, talán csak a cisztát vizsgálta. Nem mondta, hogy a méhedben lett volna, vagy igen?

Szóval sok minden nem világos.

2016. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vizsgált, mert az inszem miatt megkellett neznie uh-val a mehem+ petefeszkem. Pont, amiatt h van-e ciszta. Mert inszemnèl szempont h azert ekkora ciszta ne legyen ott. 1-2cmset meg el el nèznek. De maskor is volt ekkora. Amugy mindig a petefèszkemben van. Most is ott van a bal pfèszekben!
2016. dec. 31. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, értem, pont azt írom, hogy a pezefészket nézte, ahol a ciszta volt.
2016. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Èrtem. De a mèhet is nezte, vagyis a beutalómon az volt h azt is meg KELL vizsgálni, megkell nèzni. Az mar rejtèly hogy vajon megnèzte a mèhemet is vagy sztk-s dokihoz mèltóan letojta a pácienset mint mindig.. szerintem meg se nezte a mèhemet. hiaba KELLETT volna! Erted? :) nem csak pfèszek vizsgálat volt előìrva.:)
2016. dec. 31. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor nézték először? Lehet, hogy akkor még annyira pici volt, hogy nem lehetett látni semmit. Az 5. héten van hogy még semmi nincs, főleg egy rosszabb gépen nézve.
2016. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
9 napja nèztèk, akkor voltam 7hetes par napos. Most vagyok 9 hetes ! Eloszor 9 napja volta. Majdnem 8hetesen mar latszik a terhesseg
2016. dec. 31. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!