Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekvállalás előtt milyen...

Gyermekvállalás előtt milyen vitaminokat szedjek?

Figyelt kérdés
Áprilistól nem szedném a fogamzásgátlót, júliustól pedig belevágunk. Addig megszakítással fogunk védekezni. Ez a 4 hónap alatt szeretném feltölteni a szervezetemet vitaminokkal. Azt olvastam, hogy a folsavat, d-vitamint, e-vitamint érdemes szedni. Ti miket szedtetek? A terhesvitamint elég lesz majd pozi teszttől elkezdeni szedni?
2017. jan. 5. 14:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve melyik terhesvitamin vált be nektek? Magam válasszam ki vagy kérjem ki a nőgyógyászom véleményét?
2017. jan. 5. 14:26
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Én igazság szerint össze vissza szedtem, de miután pozit teszteltem azóta rendszeresen szedem a vitamint.

Én dr.czeizer endre magzatvédő vitamint szedek.

2017. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
A Femibiont szokták ajánlani, de nekem nem vált be, rosszul voltam tőle. Matruellét szedek, az jobb nekem. De ez lehet egyéni. A dokit a Femibiont fogja mondani, állítólag az a legjobb. Nem kell más mellé, elég, ha ezt szeded, már terhesség előtt is.
2017. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előtte elég a folsavat szedni, ha a vitamin raktárakat is fel szeretnéd tölteni, akkor bármilyen multi vitamin, lehet egyből valamelyik terhes vitamin is.

Azt szedd amelyik szimpatikus, ill. amelyik beválik (van aki rosszul van egyes fajtáktól).

Én személy szerint a mostanában agyon favorizált femibiont nem tartom olyan sokra, pláne ha ár-érték arányát nézem. Szóval drága ahhoz képest amit tud. Pl. az elevit plus meg gravida olcsóbb, és sokkal több dolgot tartalmaz. Még úgy is olcsóbban kijövök, hogy külön veszek halolaj kapszulát.

De mindenkinek más a szimpatikus, meg más válik be.

2017. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En folsavat, D es E vitamint szedtem ( E vitamint a teherbeeses segitèsèül)

Es C vitamint. Terhes vitamint nem, dokim azt mondta felesleges , eleg ha Terhes leszek.

2017. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!