Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt ilyen könnyen intézhetik?...

Ezt ilyen könnyen intézhetik? Találnak erre orvosokat?

Figyelt kérdés
Már több kérdésnél is olvastam, hogy bizonyos papirokkal a 12. hét után is elvesznek egészséges magzatot felnőttkorú nőktől. Erre találnak embereket, akik kiállitanak , hogy akár egy 24 hetes magzatot is megöljenek?

2017. jan. 9. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Az a kérdező nem normális... Szerintem 10-ig elszámolni sem tud, így nehezen hiszem, hogy érti a 24 hét fogalmát...


Remélem egyébként, hogy nincs olyan orvos, akit pénzzel erre rá lehet venni. Ha pedig van, akkor remélem lebukik és megkapja a büntetését.

2017. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Napokban egy másik kérdésnél is olvastam, ezért nem értem.
2017. jan. 9. 21:17
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

1-2 héttel előfordul hogy "jàtszanak". Jó pénzért. De egy 24 hetes baba màr akkora hogy több orvos összejàtszàsàra van szükség. Ilyet kétlem hogy megoldanak.

Sőtt egy 24 hetes baba màr talàn akkora, hogy nem is tudjàk abortusszal eltàvolítani, hanem meg kell szülni. De ebben nem vagyok biztos.

2017. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Tisztára a Rákosi-rendszer: "Lánynak szülni dicsőség, asszonynak kötelesség". Mivel az állam nem támogatja az esemény utáni tabletták felhasználását, ezért virágozhat a zugorvoslás és az ilyen téren is megnyilvánuló korrupció. Nem az orvosoakt kell hibáztatni hanem azt hülyét, aki a rendszert kitalálta és forszírozza: "erőltessük elvtársak, majd csak menni fog".
2017. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

A 13 hetesre gondolsz? Egy hetet azért lehet csalni, meg simán tévedni is annyit, de hónapokat már nem. Én nem hiszem, hogy épelméjű orvos bevállal 16-20-24 hetes abortuszt. Ott már túl sok embert kell beavatni is, nagy a lebukás veszélye. Nem éri meg, vígan megél a kismamákból, betegekből, egyszerű abortuszosokból.


Azért ne keverjük már ide a rákosi rendszert. Nem arról van szó, hogy tilos védekezni, betiltanánk az abortuszt, m de azért mindennek határt kell szabni. Nem védekezik, előfordul. Nem vesz be eseményutánit, előfordul. De 12 hét után gondolkodni az abortuszon... Akkor már ne azon gondolkodjon. Volt rá elég ideje.

2017. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Biztos nincs ilyen. 24 hetes magzatot màr technikailag nem tudnak abortálni, túl nagy. Meg kell szülni. Viszont ha megszüli és van életjel,akkor meg kötelesek mindent megtenni érte, hogy éljen,amennyiben kórhàzban történik a dolog.

Szóval azt még csak csak el tudom képzelni hogy a doki pénzért beindìtja a szülést( bàr ez igen kockàzatos), de a baba nem biztos hogy meghal, sőt, màr a 24 hetes babàknak is jó esélyei vannak...

Elképzelni nem tudom, hogy ez miként lenne megoldható,hacsak nem otthon. De abba meg jó esêllyel belehalna az anya hiszen nem válna le a lepény és a baba is elakadhat...

2017. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Erdekessegkepp irom. Angliaban dolgozom nogyogyaszaton, es itt 24 het a legkesobbi idopont az abortuszra.

Nem kiskorunak, hanem felnottnek ( is ).

Ez a legalis hatar.

25 ev alatt ingyenes.

Sajnos itt futoszalagon megy a tinik koreben. Szuloi engedely NEM kell hozza. Bejon a 14 eves iskolai egyenruhaban a baratnojevel, a szulei azt hiszik iskolaban van, es kozben abortuszra jott.

Szornyu :(

A fogamzasgatlo is ingyenes mindenkinek ( tabletta, spiral ) m es megis rengeteg a tini terhesseg, szules.

2017. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Én azt nem értem, hogy ha már valaki eljutott a 24. hétig (vagy bármeddig, amikor már nem lehet abortusz), mi a tarka f@$zékért nem szüli meg és adja örökbe?
2017. jan. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
mert egy szülés szarabb, mint egy abortusz, csak éppen ezt nem reklámozzák!
2017. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
24 hetesen ugyanúgy szülni kell, szóval mi lenne a rosszabb ha kihordanà és úgy szülne?!?!
2017. jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!