Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt hét hétfő óta szedem az Azália fogamzásgátlót,kedden és szerdán Patentex helyi fogamzásgátlót használtunk.Azóta is szedem az Azáliát,bár volt,hogy nem ugyanabban a napszakban vettem be,s nőgyógyászom azt mondta így is véd.PCOS és inzulinrezisztenciám van. Van egy 9 hós kislányunk, még szopizik,előtte kezelni kellett az inzulint,mert nem jött össze a baba. Tegnap óta pötyögetés szerűen vérezgetek,görcsölök, eszembe jutott,hogy esetleg beágyazódás?! Nem lenne rossz,ha baba lenne... a fogamzásgátlót a doki javasolta a ciszták miatt. Védekezünk,de jöhet a kistesó is. Szerintetek van rá esély,vagy ne is éljem bele magam?


2017. jan. 13. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad, én az első levél gyógyszereket általában végigpecsételem és még további két ciklusban is egyszer-egyszer van pecsét, ennyi idő alatt szokja meg a szervezet a hormont. Így volt ez nálam szülés előtt és után is, amikor gyógyszerszedésbe kezdtem. Az első három levélnél teljesen szokványos mellékhatás a pecsételés.
2017. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nem leszel terhes, gondolom azért kezdted szedni a ciszta mellett, hogy ne ess teherbe. Akkor mibe élnéd bele magad?
2017. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel csak a múlthéten kezdtem szedni,és első két nap Patentexet használtunk, erről megoszlik a vélemény,hogy mennyire véd. Emiatt fordult meg a fejembe. Cisztákra szoktak felírni fogamzásgátlót,mert ha nincs peteérés könnyebben felszívódhat. Legalábbis nekem ezt mondta az orvos. Szóval csak amiatt jutott eszembe,mert a fogamzásgátló 1 hét után nyújt védelmet,és első két nap csak ezt a kúpot használtuk. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 13. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!