Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szüléa után mennyi idővel...

Szüléa után mennyi idővel jarhatok fitness terembe? Vagy futni?

Figyelt kérdés
Hizèkony vagyok maskor odafigyelek de moat terhesen a baba a legfontosabb. De szülés után minel hamarabb visza szeretnem szerezni az alakomat. Ujra vonzó lenni a ferjem szemébe. Higy ne csak az anyát hanem a nőt lássa bennem továbbra is. Sok kihűlt házaságot láttam ahol első baba utan mar nem volt erős vonzalom.

2017. jan. 27. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell 30 kg-t hizni. Eleg 10 is.


Egy ev mulva lehet.

2017. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Akkor, mikor úgy érzed, hogy van rá energiád és erőd. Mondjuk a hathetes vérezgetés végét célszerű megvárni, már csak higiénés okokból is.


Elsőnek pedig van igaza, hogyha normálisan táplálkozol, akkor két hónap múlva visszanyered az alakod, mert a víz is lemegy, illetve a baba és a placenta súlya is, továbbá a szoptatás is visz el valamennyit.

2017. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy terhes vagy, nem kötelező elhízni.

Nem kell 2 helyett enni, egyél normál adagokat, változatosan, egészségesen.

2017. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen csak eleve 6 kilo plusz volt rajtam mikor teherbe estem. Sikaig nem tudtam de a vitaminokat es olajos magvakat kivantam igy meg 3 kilot felszedtwm az első 2 honapban. Most stagnálok de nem tudom mi lesz rovabb
2017. jan. 27. 11:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugye a terhesség velejárója a székrekedés és az sem a fogyást segiti elő
2017. jan. 27. 11:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A babának pont hogy nem jó az ha hízol , meg Neked sem. Nem olyan nagy dolog setalni es tornazni meg odafigyelni esetleg! Ha a szekrekedes annyira hizlalna mindenki meghizna. Nem rosszbol irom de ne fogd ra Semmi remény viszont annyi plusz nem sok.:)

Nekem a dokim azt mondta h megoszlanak a velemenyek de szte minden nonek mas az a hizas amit megengedhet! Ha tulsullyal kezdett pl akkor nemis hizhatna csak amennyi a baba miatt van. Ha vekony nemis kicsit akkor +16kg! Szval ez eleg egyenfuggo! :) boldog babavárást.

Ja a kerdesedre valaszolva:

Ez is teljesen egyenfuggo kinek mikor megy a sport. 6hetes kontrollon kerdezd meg a dokid! En szepen lassan 2,5 honappal a szules utan kezdtem sportolni. Csaszarom volt , futassal kevert setaval kezdtem. Meg laza tornaval. Fokozatosan nehezitettem

2017. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha eleve volt rajtad plusz kiló,akkor nem értem most mit remegsz azért,hogy minél hamarabb lefogyj?

Meg ez a férjed szemében újra vonzónak lenni duma,hát hallod!

Honnan az összefüggés,hogy másoknál az első gyerek után nem volt nagy a vonzalom az tuti azért mert az asszony nem fogyott vissza?

Akkor kezdj el mozogni,ha úgy érzed jól esik és csak annyit amennyi jól esik. Ez egyénenként változó. De ha a gyerek előtt se mozogtál semmit,a gyerek születése után sem nagyon fogsz.

2017. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez az hogy mozogtam a munka mellett bicikli.vagy kocogas es ezek mellett is mindig volt 2- 3 kilo. Ősszel kicsit tóbb 4-5 . De mi lesz ha nem mozgok. Nekem nagyon lassu az anyagcserém
2017. jan. 27. 16:22
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
A kifogás megy...helyes étkezéssel az anyagcsere felgyorsul.
2017. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mi a fene ***** válasza:
Ne ez legyen már a legnagyobb gondod !Ad a baba annyi elfoglaltságot, örülni fogsz el tudod vinni sétálni.Meg fogod érezni,ha hiányzik a mozgás, nem lehet kokrét időhöz kötni.
2017. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!