Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apukák, kérlek meséljetek...

Apukák, kérlek meséljetek kicsit! Milyen volt, mikor megtudtátok, hogy gyereketek lesz? Bent voltatok mikor megszületett? Milyen volt először a kezetekben tartani? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Örültem neki, mivel normális nőt vettem el, akivel nem kár gyereket vállalni. Jó diplomás fizetésem volt és hitel nélkül autóm. Nem láttam okát miért ne. Nem terveztem bemenni a szülésre, de nem bírtam ki. Nagyon örült a feleségem. Megérte bemenni. Csodás érzés volt meglátni a kisfiam. Mindig fiúra vágytam és megkaptam.
2017. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép! :)
2017. febr. 5. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Bocsi, hogy nőként belekotynyeleskedek, de ezt muszály elmesélnem.

Mikor közöltem a férjemmel, hogy babánk lesz, tiszta zavart lett, és sápadtan csak annyit vágott rá, hogy "nem baj, megtartjuk". Mondtam neki, hogy ez nem egy talált kiskutya. Aztán mint aki hirtelen kijózanodik, sűrűn kérte az elnézést, hogy nem úgy gondolta, nem tudja miért mondta ezt. Azóta is röhögünk ezen, azt mondta, hogy a világ fordult meg vele, teljesen más dimenzióba került, azt sem tudta mit beszél. Egyébként egy mintaapa. :)

2017. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De édes! Örülök, hogy leírtad, köszönöm!
2017. febr. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!