Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lindam ugrálóhinta vagy Adamo...

Lindam ugrálóhinta vagy Adamo babahinta inkább egy 4,5 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Szeretném a kisbabám "meglepni" a fent említettek valamelyikével, de nem tudom, melyiket élvezné jobban: ahol magát tudja hőckölni, vagy ahol én hintáztatom. Volt valakinek ezek közül ilyen babakelléke? (nem feltétlenül a fent említett márkák) Szerette a baba? Mennyi idős kortól használtátok?

(Nem kioktatást várok, hanem a kérdésemre választ, természetesen mindkettőt szülői felügyelet mellett használnánk, játékidőben, szórakozásként, nem "babamegőrzés" céljával!)

Előre is köszönöm! :)



2017. febr. 10. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Adamoval is tud önállóan hintázni, ha odaér a mozgásfejlődésben (persze felügyelettel, hogy ne akarjon egyedül kiszállni, mert fejre esés a vége).


Ebbe a Lindamba hogy tennél egy 4,5 hónapost, amikor minimum kapaszkodva állnia kell hozzá, hogy ne tegye tönkre a gerincét?

2017. febr. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen adamo.


Az ugrálóhinta pontosan olyan káros, mintha kenguruba vagy bébikompba tennéd a gyereket.

2017. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
33%
Nekunk ugralohintank van, az en lanyom mar fel eves de nagyon szereti. Nagyokat kacag mikozban forog es ide-oda ugral. Szerintem ez nem karos es a kenguru sem. A bebikopm valoban nem segiti a mozgasfejlodest.
2017. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt olvastam, hogy a bébikomp kifejezetten káros tud lenni, viszont az ugráló hintánál meg van támasztva a baba gerince. Vida Ágnes cikkét olvastam, ő - és elmondása alapján sok gyógytornász is - azon a hasonló véleményen van, hogy egyáltalán nem káros az ugráló hinta, sőtt! Bár igen, 5 hós kortól ajánlják, így azzal lehet várnom kell még pár hetet, a hintába viszont már most beletehetném. Ha úgy lenne rá, lehet mindkettőre beinvesztálnék. Köszönöm a válaszokat :)
2017. febr. 10. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez nem karos es a kenguru sem."

Ennek azért inkább nézz utána!

2017. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vida egy kontár pszichológus. A saját szakmájához sem ért, nemhogy az ortopédiához és gyógytornászathoz...
2017. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne aggodj utana neztem. ☺
2017. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!