Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsi tippek: kinek mi...

Babakocsi tippek: kinek mi van, mit ajánlana?

Figyelt kérdés

3 funkciós babakocsit szeretnék venni durván 150.000ft-ig

A súlya nem lényeg. Viszont érdekelne hogy pl a Riko Brano, Riko Nano, Baby Merc q19 stb milyen kocsik, vagy érdemesebb lenne egy használt jobb minőségű? ezzel persze az a bajom hogy látatlanban használtat nem vennék


2017. febr. 14. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legujabb dorjan van, nagyon szeretem, bar mejez kocsi, de irtad, hogy nem szempont a suly :) ugyhogy ezt ajanlom.

Azt az egyet nem szeretem benne, hogy pumpalni kell a gumijait. Van, hogy elfelejtem, es szinte mindennapos hasznalatban van a kocsi, ezert volt, hogy olyan lapos lett par het alatt, hogy defektet is kaptunk :/ azota nagyon figyelem a kerekeket, nagyon gyakran pumpalom.

2017. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*nehez, bocsanat.
2017. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tomas Hiker-t ajánlom! Egyaltalan nem drága, sztem nem is nehéz, viszont nagyon strapabíró!
2017. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


A Dorjan tetszik csak színben nem találtam olyat ami jó lenne.


A Tomas Hiker tényleg nagyon jó áron van ....

2017. febr. 14. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Hauck Lacrosse-om van, én szeretem. Három funkciós, a mózesét imádtuk, jó kényelmes volt, viszont ez egyrészt nem beköthető, másrészt nem emelhető támlájú, nálunk erre nem volt igény, de van, aki olyat keres.

Most már a sportülést használjuk régóta (egy éves a fiam), kényelmes, szereti, három fokozatban állítható, a délutáni alvását még most is ebben tölti általában :)


Ami számomra negatívum viszont: kicsi a bevásárlókosár az alján. Én babakocsival, gyalog járok boltba, kevés cucc fér el benne, és ha kifelé van fordítva az ülés, akkor berámolni is jóval nehezebb, kicsi a hely, ahol hozzá tudok férni; az állítható tolókar sajnos nálunk hamar elromlott, valószínűleg a fantasztikusan szar pécsi járdáknak köszönhetően, egyszerűen minden döccenésnél koptak a kis pöckök, amik tartják a tolókart, így most leginkább csak teljesen betolva lehet használni, ha jobban kihúzom, pár lépés után visszacsúszik; harmadjára: azt hiszem, a lábtartó nem lesz a barátunk. Egyelőre még a lábrészt vízszintesbe állítva használjuk, de ha lenyitnánk, rálóg az amúgy sem széles lábtartóra, kétlem, hogy a gyerek rá fogja tudni tenni a lábát. Igaz, akkor már, amikor ez használatos lenne, a többség úgyis váltani szokott esernyőkocsira, nekünk is van, de télen, hidegben jobban szeretem ezt a nagyot, ebben jobban be tudom bugyolálni a gyereket.


Ha mégegyszer választanom kéne, hááát, lehet, hogy ezt venném, de lehet, hogy nem. Ha olyat találnék, aminek kicsit magasabban van a karja, de nem állítható, akkor olyat vennék. A többi nem zavar annyira, csak néha egy kicsit :)

2017. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
DadaParadiso Mimi babakocsink van. 3funkciós. Nagyon szeretem. Ha újra kellene választanom, akkor is ez mellett döntenék. Még a mózest használjuk, de nagyon szereti a lányom. Órákat alszik benne. Nagyon könnyű tolni, nagy kerekei vannak, ami nekem nagyon fontos volt, mert a mi utcánk homokos, meg a járdák sem túl jók erre, de ezzel nem akadok el. Pumpálható kerekei vannak, nekem eddig nem volt gondom vele, hogy lapos lesz. Nagyon jó a rugózása is. Szóval én nagyon szeretem. A hátránya, hogy összecsukva elég nagy helyet foglal és nem a legkönnyebb, de nekem ez nem okoz problémát. És az alsó tároló kosár sem túl nagy. De ezeken kívül csak pozitívat tudok róla mondani.
2017. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!