Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha babalátogatóba megyek a...

Ha babalátogatóba megyek a nagyobb testvérnek is vigyek valami kisebb ajándékot vagy nem szükséges csak a babának?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nagyobbnak is illik, sőt vele kezdj először. Őt üdvözöld ahogy belépsz és az ő ajándékaval kezdd!
2017. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
én szoktam vinni, akkor nem érzi a nagytesó sem kirekesztettnek, sem mellőzöttnek magát. Nem kell nagy dolog, de érdemes szülőkkel egyeztetni, hogy minek örülne
2017. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Vittünk, és vinnék is a nagyobbnak is valami ajándékot. A hozzánk érkezők is mind így csinálták, azaz a nagyobb tesónak/tesóknak is hoztak egy kis apróságot.
2017. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen, neki is vittem, most így is minden a kicsi körül forog, ne érezze még ebben is hogy ő nem számít.
2017. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Babalátogatóba anyukának-apukának is szokás ajándékot vinni, akkor a nagytesó miért lenne kivétel?
2017. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen vigyél. Ugye nem akarsz felelős lenni a testvér utálatért ? Az ilyen dolgok is hozzájárulnak.
2017. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen, illik mindenkinek vinni. Nem kell nagy dologra gondolni. Anyunak-apunak gyümölcs vagy csoki. Nagyobb tesónak valami apróság. Attól függ hány éves. Színező, gyurma, labda stb. És persze a babának.

Nekünk még csak egy baba van, párommal mi is kapunk mindig valami apróságot. Nemrèg mentünk baba látogatóba, nagytesónak (5éves) színező könyvet vittem filctollakkal, meg egy kis édességet. Nagyon tetszett neki, egész idő alatt színezett amíg ott voltunk.

2017. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, őket úgy kell kezelni, mint az ügyes nagytesót, aki az anyának a jobbkeze, az okos, a segítő, akit mindenki szeret. Megérdemli.
2017. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vigyél,s őt ajándékozd először!
2017. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!