Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lehetosegeim vannak?

Milyen lehetosegeim vannak?

Figyelt kérdés

3 gyerekkel szeretnek elkoltozni paromtol,aki a legkisebb apja.

Anyagilag sajnos fuggok tole,sikerult igy alakitania.fenyeget,hogy a picit elveszi tolem,amit nem szeretnek.

Meg nincs egy eves.ha sikerul is munkaba allnom,es bolcsibe adnom,akkor is a fizum max felet kapom meg.a volt ferjem a valasunk utan elusztatta a kozos lakasunkat,igy nagyon sok tartozas van a nyakamon.ezt hasznalja ki a pici apja.tudja,hogy alberletet nem tudok fizetni,tanacsi lakast nem kapok.

Mit tudok tenni?nem akarok tovabb ebben a kapcsolatban maradni.ez nem jo a gyerekeknek sem.hova tudnek fordulni segitsegert?

Valaki aki hasonlo cipoben jart?


2017. febr. 19. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
nehéz ügy, menj be az önkormányzathoz, mikor van ingyenes jogi tanácsadás, ott el tudják mondani mik a lehetőségeid. Meg próbálj anyaotthont keresni. Gyereket ilyen pici korban csak akkor vesznek el, ha nem tudod eltartani ezáltal veszélyben forog.
2017. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rokon nem tud segíteni egy kis időre, hogy hozzájuk költözz, amíg talpra állsz?
2017. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Anyaothont kaphatok a ket nagy gyerekkel is?marmint,nem csak picikkel lehet?a legnagyobb 10 eves.

Ha elmennek az ossz bevetelem 160-170 ezer korul lenne havonta munka nelkul.erre meg jonne a fizetesem amint talalok valamit.

Segitsegem nincs,igy ez sem egyszeru,mert nem jarhatok hajnalra,nem lehetek estig,es az ejszaka is lehetetlen.

Mikor a nagyokkal voltam egyedul is nagyon nehez volt megoldanom,de ok legalabb mar nagyobbak voltak akkor.

Az sem megoldas,hogy elkezdek penzt felrerakni,mert ahogy megjon a penzem le kell adnom paromnak.utana csak annyit kapok ami boltba kell.arrol meg kell hoznom a bkokkot,hogy mit vettem.

Probaltam mar tobbfelekepp magamnal tartani a penzem,de nem sikerult.

Butorom sincs,mosogep,huto,mikro semmi.minden az ove,hiaba vettuk egyutt.meg a babakocsit sem akarja engedni elvinni.

2017. febr. 19. 16:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs olyan rokonom akinel elferne meg +4 ember.es az iskola miatt is meglehetosen meg vagyok kotve helyileg.
2017. febr. 19. 17:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, anyaotthonba mehetsz nagyobb gyerekkel is, nem feltétel hogy csak picikkel kerülhetsz be.
2017. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Es az anyaothon milyen?kapok egy szobat a 3 gyerekkel?mennyi idore?mit kell fizetni?mennyi ido bekerulni?

Idaig ha hallottam is anyaothonrol azok nem voltak jo dolgok.(lopnak,zsarolnak ilyenek)

2017. febr. 19. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
ennyi pénzből vidéken találsz albérletet. Nálunk (Komló) 15e-ért van 3 szobás bútorozott albérlet, pécs közel, oda járnak sokan dolgozni. Rezsi (+tv, telefon) nekünk 60e, úgy, hogy most 25e a fűtés. Szóval maradna kb. 100/hó kajára.
2017. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!