Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cumisüveget cumi nélkül be...

Cumisüveget cumi nélkül be lehet tenni mosogatógépbe?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
En betettem, de 2-3 alkalom utan leszedte a mintajat es fakó lett. Amugy amikor betettem utàna meg kioblitettem es eltoroltem újra. Biztos, ami biztos alapon. Hat többè nem teszem mosogatógèpbe.:)
2017. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én a cumit is beteszem. Nekem egyik cumisüvegről sem szedte le a mintát.
2017. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, de azon a kis lyukon nem megy be annyi, olyan hatékonyságú víz, tisztítás, ami valóban elmosná az üvegét. Kézzel mosogatom, nem akarok bele mosószer maradványokat, koszt.
2017. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Betettem, rendszeresen, semmi baja nem lett, sem az üvegnek, se ma gyereknek.
2017. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én berakom a cumit is 😂😮 Nyilván minden edényt amit beteszek a gépbe minimum leoblitem forrovizzel előtte , szóval nem repkednek a pörkölt hús darabok 😂 ( külföldön külön ajánlják , mert sokkal forróbb vízzel mosogat a gép mint te vagy én)
2017. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért is baj, hogy a cumit is belerakom a mosogatógépbe? Valamelyik lepontozó meg tudja fogalmazni?
2017. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amelyiknek rá van írva a csomagolására, hogy be lehet tenni, azt minden további nélkül.

Nekem mondjuk nincs mosogatógépem, de anyámnál simán beteszem az övébe, Avent üvegeink vannak, sose lett semmi baja egyiknek sem.

2017. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én beteszem,a cumit is.A felső kosárba.TT baba cuccokat veszek,egyik sem kopott le.
2017. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beteszem en is, a cumijat is, sosem kopott le.
2017. febr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!