Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehetne finoman közölni...

Hogy lehetne finoman közölni az idős nőkkel, hogy ne piszkálják a kislányom arcát?

Figyelt kérdés
Tömbben lakunk. Tegnap is, ma is megállìtják a babakocsit, és rögtön "támadnak", arcra. A koszos kezükkel. A kislányom meg visít a babakocsiban....Ötlet? Azért ne haragudjanak meg...
2017. febr. 27. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem érdekelne ha megharagudnának!

Hogy jönnek ahhoz,hogy szó nélkül hozzányúljanak más gyerekéhez?

Ha a gyerekemhez így hozzányúlnának szólnék nekik,hogy vagy azonnal abbahagyják,vagy nem állok jót magamért!

2017. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Minek finoman?

Kérem az arcát ne tessék! - és eleve az útját állod.

2017. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert ők is ebben a tömbben laknak. Már így is furán néztek rám, mert nem ültettem idő előtt stb stb. Bár az egyik román...
2017. febr. 27. 17:31
 4/18 A kérdező kommentje:
Régen ugye kitámasztották a babát, nézelődjön, nem kellett fogni.
2017. febr. 27. 17:32
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

kérem ne nyúljon a gyerekemhez!

ha ez nem megy: akkor amikor nyúl oda, akkor erősen szólsz és eltolod a gyereket

2017. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem se finomkodj. Lehet, szépen nem is menne. Ha határozott vagy, nem kéne megsértődniük.
2017. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát én se finomkodnék. Az első alkalommal közöltem volna, hogy nem nyúlhatnak hozzá. Ennyi. A fura tekinteteket meg kibírod valahogy.
2017. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
muszáj lesz...
2017. febr. 27. 17:37
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Ne finomkodj. Neked a gyereked érdekét kell nézned, semmi mást.


Kérem, NE nyúljon az arcához! És állítsd le, állj elé, told odébb a gyereket stb.

2017. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Hagyján, ha kedvesen megsimítják az arcát, de mikor a kezét csókolgatják, attól kivagyok.. Én rászólok arra aki ezt csinálja(csinálná), sok bacit rá az arcára/kezére, utána viszi be a gyerek a szájába..
2017. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!