Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más gyerek is ennyire offon...

Más gyerek is ennyire offon van ma? Front van?

Figyelt kérdés
Ma egyszerüen nem lehet birni a gyerekkel.már tényleg azon a határon vagyok hogy felöltözök és elmegyek..mit lehezát csinálni ilyenkor?persze a sok nyüglödéstöl már hulla fáradt,mégsem akar aludni az istenért sem😞3,5éves
2017. márc. 11. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Délelőtt voltatok levegőn?
2017. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én 3,5 évesem pont ma van el a legjobban, pedig én a hét minden napján érzem ezt az elmegyek érzést :D
2017. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Öltöztesd fel, menjetek egy nagyot sétálni,had rohangáljon. Esetleg ovis barát szüleivel összebeszélni és velük elmenni valahova. Utána pedig leülni egy jó disney mese elé a szülőkkel, meleg vaníliás tejjel. Nálunk ez lesz a mai program.
2017. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
No mi voltunk kint délelőtt is, délután is, totál KO mindkettő és én is :-S
2017. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem még a pocakomban van a babám, de ma ő is érezte ezt a szeles időt. Egész nap alig tudtam csinálni valamit, mert állandóan tekergette, feszítette magát. Elég rossz volt. 31 hkm
2017. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk kinn sétálni tegnap,és biciklizett is,illetve az udvaron is hintáztunk stb.szoval elvoltunk.csak már nem tudtam mit kezdeni vele,hogy ilyen hisztizsák.sose volt még ilyen.de egyszer mindennek eljön az ideje :) remélem ma már könnyebb lesz
2017. márc. 12. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!