Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Glória név hogy tetszik...

A Glória név hogy tetszik nektek, mi a véleményetek? Két hét múlva születik a kislányom, szeretném ezt a nevet adni neki.

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék mások véleményére is. Köszönöm,szép napot mindenkinek. (:
2017. márc. 12. 12:47
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
72%
*nekem :)
2017. márc. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
85%

9es, nem kell személyeskedni, itt rajtad kívül mindenki kulturáltan fogalmazott. Semmi közöd a nekünk tetsző nevekhez, bár gondolom a tiéd valami Lorena, Amira, Zara vagy hasonló borzalmasan különleges név.

Egyébként a kislányom neve Karina.

2017. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 Theressita ***** válasza:
53%
Nagyon szép név. Ráadásul a jelentése: Dicsőség. :-) Neked is szép napot, jó babavárást!
2017. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 Kruplibogar válasza:
35%

Nagyon szép név. Pont mint a Dzsenifer, Vanessza, Izaura, Dzsesszika stb.

De ha nem tartozol a Kolompár, Lakatos, Orsós stb. családnevűek közé, akkor a ne add neki ezt a nevet, kivéve, ha azt akarod, hogy halálra szekálják majd a suilba.

Azért mert neked tetszik, az egy dolog, a gyerek együtt kell éljen vele, és nem mindegy, hogyan viszonyul hozzá a környezete.

Ráadásul egy 1-2 éves babánál aranyos lehet az ilyen édi nevek, de pl. 30-40 éves felnőtt nőt képzelj el, akit pl. Angyalkának hívnak. Mennyire komoly már.

2017. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim válasza:
93%
Szerintem szép név.az én lányom Karina 😊
2017. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
5%
12, a lányom Kinga, ha már visszaszóltál...
2017. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, akkor nem értem mi joggal szólod le a Fannikat meg Rebekákat, a Kinga is ugyan olyan tömegnév. Keresztlányom ovis csoportjában van kettő, ovi szinten vagy 5.
2017. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nagyon szép és különleges.
2017. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nagyon szép név, tetszik a jelentése, nálam az esélyes nevek közt van. Mások véleményére meg nem kell adni, nem tetszhet minden mindenkinek. Az a lényeg, hogy nektek tetszen.
2017. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon régóta az egyik kedvenc nevem, de sajnos a párom vezetékneve miatt esélytelen volt hogy így nevezzük el a kislányunkat.

Ha nektek tetszik add, ne foglalkozz mással! Egyébként a név is csak 1 ok a millióból ami miatt fogást találhatnak rajta és egyáltalán nem biztos hogy piszkálni is fogják!! (Mi direkt nem mondtuk el a gyerekeink nevét SENKINEK mielőtt megszülettek, nem akartuk hogy idegedítsenek minket)

2017. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!