Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogyan frissítitek...

Anyukák, hogyan frissítitek fel magatokat, ha kivagytok? A férjem kihúzza magát

Figyelt kérdés

Ma lenne olyan plusz teljes nap, hogy együtt a család, férjem gyakran hétvégén is maszekol.

Ma úgy volt, hogy a gyerekekkel megyünk ünnepi programokra és rokonokhoz, erre bevágja hogy a havernak segít költözni, stb

Szóval ma minden az én nyakamban lesz egyedül.

Én úgy örültem volna egy családi programnak,ő meg kihuzza magát, úgy érzem örül is neki hogy megy.


Pláne hogy energiaszegényen ébredtem ráadásul, fáj a hátam, nyakam,kivan a szemem és még erre ez a kínzó csalódottságérzés is rátesz nagy lapáttal.


Hogy legyen igy szép napunk?


2017. márc. 15. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Ugy,hogy veszel egy nagy levegot,beveszel egy laszarom tablettat.es elmesz a gyerekekkel setalni,jatszora,vagy valami programra.esetleg baratno,rokon kiseronek.egy gyerekbarat kavezoban,cukraszdaban egy jo kave,suti vagy valami.

En is egy3dul maradtam a 3 gyerekkel mara.mondjuk en tudtam elore mert parom megszakitas nelkuli folyamatosban dolgozik,ejjel pont.mi megyunk baratnomhoz bandazni,aztan delutan jatszora.

2017. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Mi ez a sok rinyáló anyuka ma reggel???

Ti nem beszéltek a férjetekkel,csak idejöttök hisztériázni,hogy nem segít,nincs otthon stb.??

Tessék,nyisd ki a szád és mondd el neki,hogy: B+,Józsi takarodjál hazafelé,mert családod van és velük is kéne foglalkozni!

Egyébként pedig,ki milyet szakít,olyat szagol!

2017. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

2. ugyanez jutott eszembe, csak cenzurazottan :)

Anyukak, felesegek: nyissatok ki a szatokat ha valtozast szeretnetek. A ferj tud segiteni, netes idegenek max buksi simizni.

2017. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Én a sok ilyen nap után évekkel ezelőtt közöltem a férjemmel, hogy ennek a gyereknek (egy fiunk van) apja is van, nemcsak anyja, úgyhogy nyugodtan lehet vele foglalkozni, mert teljesen kivagyok, emberek közé vágyom, felnőtt emberek társaságára, illetve ki akarok kapcsolódni, mert teljesen kész vagyok. Úgyhogy fogja meg a gyereket és menjenek el, csináljanak közös programot.

Apuka vette a lapot, azóta minden oké, én is ki tudok kapcsolódni.

2017. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerős, egyszerűen összepakolta a gyereket, férj kezébe nyomta, és lelépett egész napra.


Kész, este aztán megbeszélték, hogy nem pálya, hogy apuka csak papíron az, mert egyébként minden szar fontosabb neki, mint a család.

2017. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát nem tudom, szerintem ha valakivel KÖZÖSEN vállalok gyereket, akkor van olyan szinten a kapcsolatunk, hogy megbeszéljük egymással, ha valami zavarja a másikat...

A kulcsszó a kommunikáció.:)


Nálunk sokat van a férjem a lányunkkal, amíg én barátnőzök, elmegyek a szépségszalonba, vagy tornázni, esetleg csak beülök egy órás fürdőre a kádba.

Neki is ugyanúgy a gyereke, mint nekem.

2017. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!