Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be mernétek vállalni úgy még...

Be mernétek vállalni úgy még egy babát, hogy a férjetek minden második hónapban külföldön dolgozik, és nincs más segítségetek, vagy csak nagyon minimális?

Figyelt kérdés
Abban a hónapban,mikor itthon van,teljesen szabad,így az nagy segítség.
2017. márc. 24. 17:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Akkor a kicsi is ebbe a rendszerbe született. Ha nektek ez így okés, akkor csak ismétlem magam: simán! :)
2017. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
9.-eshez csatlakozom! előbbi voltam
2017. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%
Milyen hülyeség ez, hogy sérül a gyerek?
2017. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Miért sérülne? Nyilván a férjem nem szenved,akkor nem csinálná. A kérdés a második babára vonatkozott,nem erre az életformára!
2017. márc. 24. 19:23
 15/18 anonim ***** válasza:
38%
Milyen szülő az, aki nem szenved attól, hogy egy hónapig nem látja a gyerekét? Szülne a franc neki. Egyet sem vállaltam volna ilyen "kapcsolatba".
2017. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Pontosan ebben a cipőben járok én is mint Te kedves kérdező. Párom külföldön, havonta jár haza pár napra, és jön a kistesó. Az utolsónak meg csak annyit, hogy valószínű a férj azért dolgozik külföldön, hogy jobb életet tudjon biztosítani a családjának, és attól még ugyan úgy szereti a gyerekét/gyerekeit, és a párját, sőt talán még jobban is. Ennyi
2017. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem ,semmikép.
2017. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Régi kérdés. De 3 gyerek, apuka 4 hetente van itthon, kamionsofőr. Tökéletes lelkivilága van a gyerekeimnek. Amikor itthon van, csakis minőségi időt van velünk. Nekem nyilván nehéz. De nekik jobb, hogy az a hát, mikor itthon van, nem egy agyonhajszolt, idegbeteg apjuk van, mert azt se tudja hol a feje a sok melótól. Feleség szemponjából ritka sz@r az a 4 hét míg egyedül csinálom, de hát valamit valamiért.
2019. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!