Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló szedése melletti...

Fogamzásgátló szedése melletti vérzés? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
tri regol fogamzásgátlót szedek. csütörtöki napon szoktam abbahagyni, majd következő hét pénteken kezdem el szedni az újabb levelet. most a menszeszem pénteken jött meg (az nap, mikor újra kezdem szedni), mindig így szokott és vasárnapra el is múlik. most viszont még ma is vérzek, ráadásul egész erősen. mit tegyek? menjek orvoshoz, vagy várjak még? mi lehet a gond? valaki tapasztalt már hasonlót?
2017. ápr. 4. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
13 évig szedtem ezt a gyógyszert, soha ilyen gondom nem volt, mindig időben jött meg és múlt el, én azonnal mennék orvoshoz, főleg, hogy erősen vérzel!
2017. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En nem ezt a fogamzasgatlot szedtem, de hasonlo problemam volt.

2 honapig kb mindennap vereztem. Nem erosen, hanem neha csak 1-2 csepp, de minden egyes nap volt valami. Az orvos szerint a tabletta tunete volt. Rakattam spiralt, es azota elmult ez a panaszom.

2017. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Tri Regol elég durva cucc, amennyire tudom. Én nem várnék, azonnal mennék dokihoz.
2017. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!