Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti milyen fertőtlenítő...

Anyukák ti milyen fertőtlenítőszert használtok a lakás tisztántartásához?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Felmosáskor domestos a vízbe, vízkőre ecet, ablaktisztító az ablakhoz nyilván, mert a szekrényeket, polcokat is azzal törlöm át.
2017. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni Domestossal szoktam,leginkább a fürdőt és a konyhában a mosogatót illetve a konyhapultot,asztalt áttörlöm ugyancsak Domestosos nedves kendővel. Felmosáshoz csak sima AJAX-ot használok,nem fertőtlenítőzök.
2017. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Domestost csak a fürdőben használok, felmosni, takarítani mindenhol Sanytol.
2017. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Klasszikus fertőtlenítőt csak a felmosáshoz és a WC-tisztításhoz használok. Nekem nagyon bejött a gőztisztító, egy alig 7000 ft-os készüléket használok évek óta, vegyszerekre elment volna sokkal több. Van egy csomó alkatrész, ablakhoz stb... Gyönyörűen tisztít mindent, vízkő, szappanmaradék, csempe,szaniterek, sütő, ecetera és a gőz pedig tökéletesen fertőtlenít. Így ez gyerekbarát is és azért a környezetet is kímélem, no meg a pénztárcám is.
2017. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sanytolból van mindenféle.
2017. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is Sanytol párti vagyok. Abban nincs klór.

Egyenlőre még nem mászik a fiam, így a felmosóba lila domestos általános tisztító megy, sanytol. Ami "semleges terület" az: floraszept vízkő konyhába (+ a zsíroldó típusa), ez a vízkő elleni cucc a fürdőbe is. Néha kiecetezem a kádat, mert abban fürdik már a nagyfiú, de semmi gondot nem okozott még a bőrén a felsoroltak.

2017. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jafnrétti ***** válasza:
Sanytolt én is szeretem, már csak az illata miatt is :) Felmosáshoz szoktam használni, de felváltva, egyszer ezzel, egyszer hipós vízzel (előszoba, konyha). Kilincseket szoktam még heti egyszer lefújni fertőtlenítővel, ahhoz pumpás felületfertőtlenítőt használok. WC, zuhanyzó tisztításához meg Domestos.
2017. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!