Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne kereslet...

Szerintetek lenne kereslet kulfoldrol behozott, uj babaruhakra?

Figyelt kérdés

Angliaban lakom, es itt joval olcsobbak a ruhak mint otthon, szerintetek lenne kereslet ? Next, Gap, stb. ?


Ez nem uzleti ajanlat, csak egy gondolat de 15 eve nem elek otthon igy itt tajekozodnek.


2017. ápr. 7. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha sokkal olcsóbb plusz jó minőségüek, akkor igen. :)
2017. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem igen, mert azt veszem észre, hogy sok babaruha nagyon "béna" (szerintem). Nem tetszik a "diznis" minta, a feliratos ruhák. Én olyan ruhát szeretek ráadnia fiamra, ami kicsit "felnőttesebb". És ha ilyet jó áron vehetnék annak nagyon örülnék.
2017. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Utolsoval ertek egyet, nem mindenki oltozteti szivesen disney-s, meg macis/pillangos vagy feliratos cuccokba a gyereket. En meg ugyan csak most fogok szulni, de rendszeresen nezegetem pl a next,gap,george, stb webshopokat, mert inkab rendelnek onnan (neha egesz olcso szallitas is es jo akciok vannak), mint a fent emlitett motivumokkal diszitett ruhat adjak a gyerekre. En is eltem kint es ismerem ezeket a markakat. De szivesebben vasarlonam itthon!
2017. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Én is éltem Angliában. A hazai ár töredékéért lehet venni sokkal jobb minőségű, mintájú, anyagú ruhákat. És nem csak az itthon is ismert nagy márkák közül. már én is gondolkodtam rajta, h hogyan lehetne ezt úgy csinálni, h mindenkinek megérje. Ügyes üzletpolitika mellett (nem túl nagy haszonnal egy-egy darabon, h a hazai bolti árak alatt legyen) lenne rá kereslet.
2017. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Már ezt kitalálták előtted. Vannak olyan oldalak, akik a szállítási ktg minimalizálása mellett rendelnek neked next, gap...stb.ruhákat Angliából.
2017. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Utolso, gondoltam, hogy nem en talaltam fel a spanyol viaszt. De cukraszdaja sem csak egy embernek van az orszagban.


Tobbieknek koszi!

En sem szeretem a figuras ruhakat, es pont a felsorolt markak arulnak szebb, mi stilusunkat, azert erdeklodtem.

2017. ápr. 7. 11:44
 7/18 A kérdező kommentje:
Meg tudom, hogy sokan eltek kint, ex au pairek pl. es jol ismerik az itteni markakat.
2017. ápr. 7. 11:45
 8/18 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem látom, hogy hogyan tudod ezt úgy bonyolítani, hogy közben kint élsz... persze lehet, h nem akadály, de itt elakadtam egy kicsit. te gonolkoztál már ezen a részén? Mindenképp kellene vki magyarországi trtózkodással, aki bonyolítja ezt a részét
2017. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyelore csak otlet :)

Egyebkent ugy tudnam megoldani, hogy a tesom intezne otthon ( o

is elt itt )

Mindketten kicsi gyerekkel vagyunk , ugyhogy az idobol kitelne.

Nem meggazdagodas a cel, de tudom, hogy ha hazakoltoznek, nekem a legjobban az olcso, minosegi ruhak hianyoznanak. Tesom ugyanezt hianyolja, sokszor vasarolok itt neki, es kuldom haza.

2017. ápr. 7. 11:51
 10/18 A kérdező kommentje:
A kismillio futarceggel meg lehetne oldani a szallitast. Anno, igaz nem most volt, 70 kg cuccot kuldettem haza kb. 8000 Ft ert.
2017. ápr. 7. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!