Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor hagytátok abba a meztele...

Mikor hagytátok abba a meztelenkedést gyerek előtt a gyerek hány éves korában?

Figyelt kérdés

Csak a meztelenséget természetesnek vevőktől kérdezem!


Fürdik a család. A kislány előtt az apa meztelen. Van pelenkás kisöccse is, akit lát pelus nélkül.

Nálatok mikor alakult ki a takargatás?



2017. ápr. 11. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez a 3 éves lányomnál tök érdekes, imád együtt fürdeni az apjával, ahol természetesen mindketten meztelenek.

De a szobában azért is rögtön rászól az apjára ha póló nélkül van.

2017. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálunk már 6 éves a lány, de természetesnek veszi apu testrészeit, az öccse is olyan ugye. De oviban mutogatták egymásnak kinek mije van... Hát nem tudom mikor kéne apunak szólni hogy külön zárva fürödjön. Illetve majd az öcsinél hogy lesz? 12évesen már ők szégyenlősek, nem? Úgy emlékszem apukám 12 13 éves koromban már zavarban volt a női dolgainktól.
2017. ápr. 11. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Ferjem evek ota nem megy be, mikor a lanyok furdenek. Pedig szinte mindig o mosta a hajukat.

13, 17 evesek.

De tudok olyanrol, ahol a 12 evest nem zavarja. Meg a 8 eves fiunkat sem.

Mi abszolut nem meztelenkedunk a gyerekek elott.

2017. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi simán pucérkodunk előttük.A fiunk 9 éves,a lányunk 5.Egyáltalán nem zavarja Őket,hisz ebben nőnek első perctől kezdve.Amint zavaró lesz számukra(bármelyik gyerkőcnek)megoldjuk!
2017. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Mi biztosan be fogjuk fejezni még az iskolakezdés előtt. Ez nem azt jelenti, hogy ha benyit valaki valkire, akkor összeomlik a világ. De elkezdjük megmutatni neki, hogy ez hogyan zajlik,mit jelent azt, hogy EGYEDÜL. Nekem sincsen konkrét pucér emlékképem apukámról is jó is így. Persze nálunk is volt kicsikoromban, én is láttam őt, ezért oviban nem is lepődtem meg másén. De arra figyeltek a szüleim, hogy 6-7 éves korban ezt fejezzük be. Én is így tervezem. Olyan nincsen hogy még szüksége van arra, hogy lássa pucéran a szüleit. Látta őket, így tudja kinej mi van, és ennyi.
2017. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
A kisfiam valamikor 2-3 éves kora között este félálomban felsírt, hogy "anya te fütyid hol van???". Onnantól nem járkáltam előtte pucéran. Ő viszont gátlások nélkül meztelenkedett egész óvodás korában. 6-7 évesen ha vendégek jöttek, már zavarban volt és felöltözött. Én kb. 10 éves koráig mehettem be hozzá, mikor fürdött.
2017. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Direkt nem pucérkodunk, de ha éppen már levetkőztem fürdéshez és csörög a telefonom, simán bemegyek érte meztelenül is a szobába. ha öltözködés közben hív a gyerek, akkor átmegyk, vagy ha gondja van átjön, nem kapkodok magamra ruhát, nem takargatom magamat. tök természetes, hogy ha közölnivalója van, bejön a fürdőbe akár utánam, akár az apja után.

6,5 éves.

amíg őt nem zavarja, addig engem sem.

2017. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 jafnrétti ***** válasza:
100%

Nekem ez a szó, hogy "meztelenkedés" úgy hangzik, mintha ez valami hobbi lenne :D Pedig mindössze arról van szó, hogy mi simán átöltözünk egymás előtt is, nem vonulunk félre miatta. Nálunk nincs külön szülői hálószoba, panelben, pláne ha több gyerek van, szerintem ez sokaknak csak álom :D Úgyhogy a nappali egyben a mi szobánk is. A ruháinkat is itt tartjuk, és ha átöltözöm, azt itt teszem, nem cuccolok be a fürdőbe miatta. Ha közben valamelyik gyerek is itt van, nem küldöm ki. Ha zavarná őket, azt jeleznék, de nem zavarja őket. A nagyobbik 9 éves amúgy. A fürdőbe is simán bejön fogat mosni, amíg én zuhanyzom, nem csinálunk ebből ügyet.


Különben a szüleim is kb. ugyanígy átöltöztek előttem, amíg velük laktam, szóval nekem ez tényleg teljesen magától értetődő. De természetesen, ha a gyerekeim szólnak, vagy bármilyen módon jelzik, hogy ez őket zavarja, akkor majd figyelünk erre.

2017. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Apám máig meztelenül flangál, ha náluk vagyok. Néha vágok egy pofát, ő meg csak röhög :)

20 éves elmúltam.

2017. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!