Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alig tetszenek nekunk nevek....

Alig tetszenek nekunk nevek. Masok is voltak igy vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kislanyt varunk, de szinte nincs olyan nev, amit izlesesnek, szepnek, jonak talalnak pedig "szerencses" vezeteknevhez keresunk nevet kb minden passzolna.

Vannak otletek? ;) Nem regimodi nevet szeretnek, kicsit lehet kulonlegesebb de aranyos nev :) Koszonom a segitsegeteket, udvozlok minden segitot!


2017. ápr. 11. 23:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Amik nekem tetszenek. :

Lora,Léna,Eleni,Jana,Nővérem kislánya pedig Zille. :) Ez is nagyon tetszik. De az abszolút kedvencem a Kamilla.

Ha kislányunk lesz biztos hogy Kamilla lesz a neve :)

2017. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha lesz egyszer egy lanyom is, Teodora lesz vagy Ella :)
2017. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

Az én nevem Kira, én imádom. Csak azért nem adom a leendő lányomnak mert nem vagyok híve a névöröklésnek :D

A másik ami nagyon tetszik, és ami lesz is ha kislany lesz:

Anna. Egy tündéri kislányt hívtak így, akibe beleszerettem (vőlegényem valami kis rokona) és eszméletlenül édes volt a nevével, hogy Anna.


De csak ez a kettő. Ha két lányunk lesz, meg leszek lőve.

2017. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Barátnőm terhes, vele nézegettünk sok nevet és tényleg nehéz.

Szerintem kislánynak nagyon szép név a Nóra. Becézni is lehet de ha felnő akkor is ízléses név marad.

2017. ápr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Tetszik: Lelle, Eszter, Lenke, Mikolt, Villo, Lena, Molli, Lotti, Abigel, Rege.
2017. ápr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a Patrícia tetszik.


Különben lehet, hogy alapból elutasítod a 30 évvel ezelőtt adott gyakori neveket (Zsutsanna, Ildikó, Anikó stb.), pedig van közöttük szép, és manapság már ritkábban adják, így nem ő lesz a 8. Emma és 16. Hanna az osztályban.

2017. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy olvastam h aranyos név nekem rögtön a Fanni ugrott be :) egyébként ami nekem nagyon tetszik az a Varínia, igaz nem túl aranyos h úgy mondjam de sztem különleges. Egyébként a Barbara név orosz változatából származik.
2017. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi vajudas kozben sem tudtuk, hogy mi lesz a lanyunk neve..:) de vegul Lina lett. Ez egyszeru, rovid, mindenhol ki tudjak ejteni (ez nalunk fontos, mert kulfoldon elunk), konnyen lebetuzi, szerintunk az elete minden szakaszaban hasznalhato (ezzel nyilvan nem mindenki ert egyet), nem kulonleges de nem is gyakori.
2017. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Mi is pont így voltunk. Annyira nem találtunk megfelelő nevet, hogy 2 héttel a szülés előtt jutottunk egyezségre a férjemmel :)


A mi "technikánk" az volt, hogy lementettük a neveket 2 példányban. Mindketten végig néztük és kitöröltük azokat, amik szóba sem jöhetnek. (Illetve azokat is, amik bár tetszettek, de a születésnapja körül lennének.)

Utána neki ültünk és próbáltuk összefésülni a kettőnk listáját. Végül egy név maradt.

Sok sikert a választáshoz!

2017. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi a második lányomnál voltunk gondban, még betöltött 40 hetesen sem tudtuk, hogy fogják hívni. Aztán leültünk, eldöntöttük és még aznap éjszaka elfolyt a magzatvíz, reggelre pedig meg is született a pici. Úgy tűnik csak a nevére várt. :)
2017. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!