Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után hordható még...

Császár után hordható még csípő-félcsípő nadrág? Tartogassam őket, vagy száműzzem őket örökre a szekrényből?

Figyelt kérdés
Császárral szültem, 7 hónapja. A külső vágás már nem fáj, de nagyon zavarnak a rövidebb derekú nadrágok (kb. az összes szülés előtti gatyám ilyen), amiknek a belső vágás magasságában van a derekuk. Kérdésem lenne, hogy ez a kellemetlen érzékenység fog-e valaha múlni, vagy innestől csak magas derekú nadrágok jöhetnek szóba? Szeretném kiszortírozni a ruháimat, amik már tutira nem lesznek jók, ne fogják a helyet feleslegesen.

2017. ápr. 19. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem még ne száműzd örökre..!

én két császáron vagyok túl,-és 1-2 év után újra fel tudtam venni

2017. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még adnék egy fél évet.
2017. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is két császárom van és csak ilyen nadrágot hordok.

Nehogy kidobd, még ,,friss" a vágás, de majd elmúlik a kellemetlen érzés.

2017. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavartak ezek, de így 22 hónappal később már nem. Nem emlékszem, mióta tudom újra hordani őket, talán ilyen 1 év után már nem volt kényelmetlen.
2017. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 éve volt császárom de ha farmer kemény anyag csípő az még zavar, takkoba vettem most nagyon jó famerokat ami nem csípő és nagyon kényelmes.

Később még jó lesz, bár remélem addigra már nem ekkora méretet fogok hordani, most azon vagyok hogy visszanyerjem nagyjából az alakom :)

2017. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb masfel ev utan tudtam ujra hordani.
2017. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztosan el fog mulni.

En szerencsere 2-3 honap utan mar nem tapasztalatam ilyet egyik csaszarom utan sem.3 volt.

2017. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Ment a zöld kezecske! :)
2017. máj. 29. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!