Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék a családomnak?

Hogy segíthetnék a családomnak?

Figyelt kérdés
Anyukámnak szülésig kórházban kell lenni. Ezt javasolta orvos, mert a tesóm nagyon meg akar születni, pedig még nem szabadna. Biztonság kedvéért inkább anyu befekszik. Egyébként külföldről van szó. 1 vagy 2 ágyas jól felszerelt szobák vannak ilyen esetre. Anyu sajnos nehezen viseli már most, mert nem szeret lustálkodni. Júniusig kell pedig. Szeretné hasznosan eltölteni ezt az időt is. Eddig francia nyelv tanulás levelezőn az ötlet meg ruhát varr a babának. Bevittük neki kedvenc könyveit is. Van egy féléves kishúgom. Őt nem lehetséges vele elhelyezni. Minden nap bevisszük, de haza kell hozni és ilyenkor sír. Próbálunk vele játszani, apu vele alszik. Mit tehetnék a kislányért, ameddig itthon van és nem anyuval kórházban ? Nagyon sajnálom, mert anyás. Anyu még mivel foglalhatná el magát kórházban ? Nem irigylem őt sem :(
2017. ápr. 23. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Elég nagy kamut sikerült kitalálni, legalább a dátumokra figyelhettél volna...
2017. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Telefonján játékok, laptop, internet, ebook, filmnézés, sorozat nézés. Én is veszélyeztetett terhes voltam, vagy 10 sorozatot végig néztem. A kislánnyal meg próbáljátok bevinni amikor csak lehet, és otthon lehet pl skype-on vagy facetime-al este lefekvés előtt látnia az anyját, hallani a hangját.
2017. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne már kamu ? Hihetetlen, hogy egyeseknek minden 2. kérdés kamu. Mi bajod a dátummal ?
2017. ápr. 23. 20:41
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon nőttem fel. Nem tudom mit nem írtam jól. Bocs, hogy mertem itt is kérdezni és gyakorolni a nyelvet.
2017. ápr. 23. 20:44
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Hány hetes terhes anyud, ha a tesód féléves? Nem értem.
2017. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
A fél éves hugod miatt írta hogy kamu mert azt én sem értem hogy lehet így 7 hónapos terhes. Max elírtad és másfél éves.
2017. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem stimmelnek a dátumok a kérdésedben!


Én is júniusban szülök (jún. 20.).

Fél éve már terhes voltam (utolsó menses: 2016.szept.13.).

2017. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
2016 szeptember elején született a húgom. A másik babával október elején lett anyukám megint terhes. Így sikerült. Valóban nem féléves a kislány. Gondolom az is kamu, hogy szoptatós anya lesz terhes.
2017. ápr. 23. 20:56
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Feleves teso es juniusban megint szul? Bocsi, de anyud egy nyul? Ezert kamu.
2017. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Hm, a gyermekagy letelte elott mar terhes lett ? Ez igazan fura es kb biologiailag lehetetleb, ezert nem hisszuk el amit irsz.
2017. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!