Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szulnetek ugy gyereket hogy...

Szulnetek ugy gyereket hogy tudjatok, ha elhagy az apa ti az utcara a gyerek meg az intezetbe megy?

Figyelt kérdés

Nincs senkim. Egyszer mar terhes voltam azt elvetettem most megint terhes vagyok. Ezt mar nem bírnam ki hogy megint elvetetem.

Nincs semmim se vegzettseg se semmi. Semni rokon se csalad.

Csak ő.

Ő az életem nagyon szeretem csak ő van nekem.

Viszont ha elhagy, en megyek az utcara , ha meg gyerek is lesz akkor ő az intezetbe.

Olyan igazsagtalan az elet aki gonosz szivtelen rossz ember annak megvan mindene en meg gyerekkorom ota ilyen elveszett vagyok es még annak se tudok artani aki nekem mar rengeteget artott.....

18


2017. ápr. 25. 22:27
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ha elhagyna hova tudnek menni? Vannak olyan helyek ahova ilyen anyukak mennek?
2017. ápr. 25. 22:27
 2/30 A kérdező kommentje:
Jo most az ilyen kommentekre ninxs szukseg koszi
2017. ápr. 25. 22:43
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
add örökbe!
2017. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
47%
Létezik anya otthon.3 éves korig lehetsz ott.. Ha nincs család hogy vetetted el? Ahhoz kell szülői engedély.
2017. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg, miért lettek törölve a kommentek? Teljesen kulturáltak voltunk és adtunk használható tanácsot is, annyi, hogy néhányunk emellett kifejezte a nemtetszését is.
2017. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Vedd fel a kapcsolatot valami szerencsétlen sorsú nőket segítő csoporttal. Szükséged van rá, védőnőnél kérhetsz tanácsot, vannak anyaotthonok, pont neked találták ki. Amíg terhes vagy tanulj ki egy szakmát és kezdj dolgozni azonnal. Nem kell elmondani, hogy terhes vagy. Minden megszerzett pénzt rakd félre a gyerekre, jól fog jönni.
2017. ápr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%
kamu
2017. ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Gyárba biztos felvennének. Menj és érdeklődj, ne mondd el a terhességet.


Ha elhagy a gyerek apja, a kicsi hozzá kerül, mivel ő tud boldogulni. Nem hiszem, hogy lemondana róla.


Kérdezd meg mit gondol a terhességedről.


Persze csak akkor, ha nem ver, nem aláz, nem tart fogva meg ilyesmi.


Ha abortuszra akarna küldeni, gyorsan szerezz munkát, akár a mekibe, vagy konyhalánynak is mehetnél.


Keresd fel a védőnőt a háziorvosod tud benne segíteni.


Kb 35000 ftot fogsz fixen kapni havonta és egyszer 60ezer forintot. Akkor is, ha sosem dolgoztál. Ilyen körülmények között megtoldják havi 5000 fttal gyermekvédelem címén.


Írasd bölcsibe a kicsit, amint lehet, egyedül nem fog menni. Vállalj munkát.


Ha nagyon nem akarod az abortuszt, és úgy érzed azzal nyugodtabb lennél, hogy adtál neki esélyt a jobb életre, mint ami neked volt, akkor add örökbe. Lenne családja, pénze végzettsége, csak nem ismerné azt, akire a legjobban hasonlít a világon és aki őt a legjobban szereti. Kb fele fele a fontossága, nem hozhatsz rossz döntést.


Na de irány a védőnő.

2017. ápr. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%

Arra van eszed, hogy szelektald a valaszokat, a nagy onerzetes.

Gondolkodni, vedekezni lenne inkabb.


Te is nelkuloztel. Ezt szanod a gyereknek i?

2017. ápr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%

Én nagyon abortusz ellenes vagyok. Viszont úgy gondolom, hogy ha már most kilátástalan a helyzet, akkor nincs kérdés. Egy szülő dolga óvni a gyerekét, és ahhoz bizony kell egy otthon. Nem megbántani szeretnélek, de ha már felvetődött benned, hogy a párod el fog hagyni, és a gyerekét is kirakja az utcára, valóban ilyen embernek akarsz gyereket szülni?

Sajnos ez egy olyan helyzet, ami részben tőled független, hiszen a gyerekkorunkat nem nagyon tudjuk befolyásolni. Ezért a te gyerekednek biztosíts jobb jövőt. Add örökbe, vagy ha nem megy, vetesd el.

Teszem hozzá 18 évesen van még időd rendbe rakni az életed, iskolát elvégezni, stb.

Fel a fejjel, kapd össze magad, és minden jót kívánok neked!

2017. ápr. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!