Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fullyukasztasrol mi a velemeny...

Fullyukasztasrol mi a velemenyetek? Mennyi idos korban erdemes vagy esetleg majd dontse el kesobb maganak, ha nagy lesz?

Figyelt kérdés

A csaladban minden lany babanak ki volt lyukasztva a fule mar par hetesen.

Kulfoldon elunk, es itt nem szoktak babafulet lovetni.

Egy evben 1x jarunk haza, most megyunk majd nem soka, 6 honapos lesz, es nem tudjuk hogy ki lovessuk-e a fulet, vagy ne.

Neha az igen, neha a nem fele hajlunk.


2017. ápr. 27. 10:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
48%
nem. majd kilyukasztatja ő ha akarja. vagy majd elvinném lyukasztatni ha kéri. az ő teste, az ő joga dönteni.
2017. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
29%

Ne.

En is kulfoldon elek, itt ovodaban, iskolaban tilos a fulbevalo.

Ha lehetne, akkor sem hasznalnam tuparnanak a gyerekem testet.


Az enyemet kilyukasztottak, 30 eve nincs fulbevalom, NEM forrt be a lyuk, ellenben neha begyullad magatol, mert nehez tisztan tartani, es uszok is rendszeresen. Mellesleg ronda is a lyuk.

Soha nem csesznek igy ki a gyerekemmel!

2017. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
69%
Mi is kulfoldon elunk es itt sem szokas babakorban fulet lyukasztani. En szerettem volna a lanyom fulet pici koraban kilyukasztani, de a parom azt mondta, h inkabb varjunk, amig idosebb lesz es sajat maga el tudja donteni. Ugyh varunk... :)
2017. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 jafnrétti ***** válasza:
36%
Ha lányom lesz, nem lyukasztatom ki neki. Majd ő megcsináltatja, ha szeretné. Nekem valahogy mindig is bizarr volt, hogy teljesen feleslegesen - hiszen gyakorlati funkciója nincs - átszúrják egy baba bőrét. Ennyi erővel szemöldökpiercinget is kaphatna :D Testékszer ez is, nem tudom, mi szüksége rá egy babának, kisgyereknek.
2017. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
52%
Csak a család kedvéért biztosan nem lyukasztatnék.
2017. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
31%

Biztosan nem lyuggatnám tűvel a saját gyerekem testét, mert eszem ágában sincs akarattal fájdalmat okozni neki valamilyen sötét "szokás" miatt.

Valamint tiszteletben tartom a testi integritását.

2017. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
60%
Mi 2 hetes korában lyukasztattuk a fülét,illetve lövettük.minél hamarabb,annál ha a fülbevaló mellett döntötök.amúgy újszülött korban a legjobb,mert akkor nem fáj neki még annyira,és kevésbé tudja piszkálni
2017. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%
Erre van bizonyitekod, hogy nem faj neki annyira? Mert nem tudja mondani? Honnan tudod mekkora fajdalmat el at ?
2017. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%
Én sem tenném pici korban szerintem. Bátyámék kislányát én vittem el de már 5 éves volt és nagyon szerette volna. Elmondtam neki h kicsit fáj majd és utána kenegetni kell. Első lövésnél elsírta magát annyira izgult, de szívesen hagyta a másikat és azóta is imádja a fülbevalókat. Mivel most lesz 8 éves még csak piciket kapott lógósat még nem.
2017. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
31%
Majd ha akarja kilyukasztatja magának ha nagy lesz. Egy gyereknek, főleg babának az ég világon semmi szüksége ékszerre
2017. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!