Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondanatok el a szuleitek...

Hogy mondanatok el a szuleiteknek? Nem szeretnem oket megbantani

Figyelt kérdés

Van mar ket iskolas koru fiam,ok rendszeresen mennek anyumekhoz.

De a picit nem szivesen viszem at.most van a maszos,mindent megevos korszaka,es hat anyum nem igazan szeret takaritani.

Van egy hosszuszoru kutyusuk is,eleg oreg mar szegeny.sokszor hanyik,a hosszu szorebe beleragad a k.ki es ugy maszkal mindenhol a lakasban.

Ha atmegyunk en sem szivesen vagyok zokniban,mert csupa kosz lesz,a picit a muktkor mikor indultunk haza hosszu percekig takaritottam torlokendovel.egy kosz volt a keze,csupa szor es kosz a ruhaja.

Tenyleg sokszor olyan kupi es kosz van naluk,hogy szivem szerint kifordulnek a lakasbol ahogy beteszem a labam.

Pluszban a konyhaban nyitott ajtonal cigiznek,es tudom,hogy ha nem vagyok ott nem csuknak be akkor sem ha a pici ott lenne.a nagyok mar bemennek maguk a szobaba legalabb ha a mamaek ragyujtanak,de a pici meg megy utanuk.

Jobb szeretem ha ok jonnek at,itt laknak a szomszedban (mellettunk levo haztomb).

De sokszor veszekszik anyum emiatt,hogy en parom miatt nem viszem annyiszor a picit,mert,hogy o nem szereti oket.

Ezt,hogy adjam a tudtara ugy,hogy ne bantsam meg?

4 en laknak ott,mindenki dolgozik,de akkor is 4 felnott ember(2 tesom lakik meg otthon szuleimmel),nem hiszem el,hogy nem birnak egy lakast rendben tartani.

Nem vagyok en sem tisztasag manias,de azert ami ott van sokszor,az mar sok.


2017. ápr. 27. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Én egyenesen megmondanám az igazat, hogy nem viszem át, mert kosz van. Majd, ha kitakarítottak és nem lesz bent a kutya a lakásban, akkor újra átmennek.
2017. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezt így kéne megmondani. Nem bántó, de szerintem muszáj tudnia az igazat.
2017. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Én azon csodálkozom, hogy egyáltalán eddig elvitted...

Kosz és retek, ott engeded mászni a kicsit??


A tüdejének se tesz jót a füstös lakás. én is jártam már ilyen helyen, akkor is gusztustalan szag van, ha fél napja nem gyújtottak rá vagy kiszellőztettek...

2017. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Se kicsit, se nagyot engednék ekkora retekbe. Azt se értem, hogy szerinted a nagyoknak nem árt a füst és az egyebek? Csak a mászó kicsinek?

Ráadásul mellettetek laknak. Így végképp nincs értelme.

2017. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

A gyerekemet dohányfüstbe nem viszem, valamint olyan helyre sem, ahol állati ürülékben tapicskolhat.


Ennyi.

2017. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretned oket megbantani, ez ertheto. Nade a gyerekek egeszsege a tet...
2017. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vinném át... Viszont nem a kutya hibája, hogy még vele sem tudnak normálisan bánni. Azért nem kell kirakni a lakásból mert nem képesek megfürdetni. Valami normális táppal kéne etetni, nem gabonás szar szintű táppal, vagy maradék moslékkal. Akkor nem hányna. A gyereket meg még a lábtörlőig sem vinném el.
2017. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pici kutya,pedigree alutasakosat kap.csak azt eszi meg.egyszeruen oreg.pincsi keverek,15 eves.teny,hogy gyakrabban kellene nyiratni,mert furdetni furdetik rendszeresen.ha nyiratnak nem lenne mire ragadjon a k.ki.panelban laknak,nincs hova kirakni.

A nagyok mar ertik,hogy eves elott kezet mosunk,es maguk szolnak anyumekra,hogy csukjak be az ajtot ha cigiznek.

Mi is cigizunk,de az erkelyen,a lakasban soha.

Legutobb,emlitettem anyumnak,hogy legkozelebb legalabb porszivozhatna mielott megyunk a picivel,mert csupa kosz lett.de megsertodott,hogy attol nem lesz baja,biztos parom mondta ezt nekem...

Teny,hogy parom meg jobban ki van akadva.de en is.es ezt anyum nem latja be,nem hiszi el.

Nehez termeszete van.neki nem lehet megmondani,hogy mit csinaljon.volt mar,hogy nem vittem a picit sokaig,a vegen osszeveszett velem,nem kicsit.

Hozzank olyan nehez athivni.mindig vasal,vagy alszik,vagy epp "takarit".csak latszatja nincs.

Ha nem vinnem a gyerekeket,ki tudja meddig nem latnak.a ket nagy pedig imad ott lenni.apumat nagyon szeretik.o mindig viszi oket,jatszira,fagyizni,korizni,setalni.

2017. ápr. 27. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kb ugyan ez a helyzet. Nem megyek hozzá a gyerekekkel, egyszerűen nem vagyok hajlandó ennek kitenni őket. Tisztában van vele anyám, de mivel dolgozik, ő sem nagyon,jön. Ritkán találkozunk...
2017. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!