Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket es nem...

Nem akarok gyereket es nem akarok anya lenni, ez miert van?

Figyelt kérdés

Sajat magamat sem tudom megvedeni nemhogy egy gyereket.

Engem sosem vedtek meg a szuleim rossz gyetekkorom volt.

Nem akarok szulni, nem akarom hogy anyanak hivjanak, nem akarok ekkora feleloseget a nyakamra. Ez gaz?

Sztem ez az erzes nem is fog valtozni.


2017. ápr. 27. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

És akkor mi van?

Nem kötelező.

2017. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz. Az a gáz, aki hazudik magának vagy külső nyomásnak engedve vállal gyereket.
2017. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz. Ha nem vágysz rá, nem kell gyereket vállalnod. Nem a Ceausescu rendszerben vagyunk szerencsére.
2017. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem baj, nem kötelező.
2017. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Értem, ehhez jogod van. Csak azt mondd meg, hogy miért gondoltad, hogy ezt ide kiírod? Kb. a századik ilyen kérdés ez itt, komolyan érdekel, hogy miért írogatjátok ezeket.
2017. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
nem gáz. de valószínű még változni fog, nem tudom mennyi idős vagy..
2017. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Meg is válaszoltad magadnak. Szar gyerekkorod volt.

Ha nem akarsz,nem kell szülnöd. Keresel egy férfit,aki szintén nem vágyik csalàdra és éltek boldogan.

2017. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Megorulok, gyerekvallalas temakor es NAPONTA valaki azon jon kattogni hogy nem akar.

Hat ne szulj, ennyire egyszeru.

2017. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Na igen, pont ezért kérdeztem vissza, mert ez nekem sem érthető. :)

Nem akar és kész. Viszont ahhoz, hogy erről itt kérdés szülessen, ide kell kattintani, (regisztrálni, ha még nincs), foglalkozni a gondolattal, leírni...szóval nem arányos a befektetett energia azzal, hogy állítólag ez a téma nem érdekli a kérdezőt. :)

2017. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!