Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan gazdag családo...

Hol lehet olyan gazdag családot találni, ahol tartalmas időtöltésért meg is fizetik a babysittert?

Figyelt kérdés
Akik ilyen helyen dolgoztok v. dolgoztatok hol találtatok egymásra?

2017. ápr. 28. 07:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat.

Ha lehet maradjunk kérdésnél.

2017. ápr. 28. 11:20
 12/25 anonim ***** válasza:
62%

Magánovikban/oviknál rakj ki hirdetést. De ezért nem fognak magas órabért fizetni, az 1000 az korrekt óránként képzetlen, de lelkes és tapasztalt lánynak.


2000ért már anyanyelvű külföldit kapni óránként, vagy többdiplomást.


Ahhoz, hogy valaki 1500öt fizessen pusztán szimpátia miatt, butának kell elsősorban lennie és csak másodsorban vagyonosnak.


Szórakozóhelyeknél rakj ki cetlit és fogadóhelyeken. Esetleg valami olyan helyen, ahol nem az értelmiség él. Mondjuk 15-16ker kertvárosi minipalotáinál.


Aki tájékozott, tudja honnan szerezzen olyat, aki ennyi pénzért többet "tud". Aki tájékozatlan, azt az utcán cetlikkel tudod megszólítani, vagy bedobálhatod a postaládájába az önéletrajzodat.

2017. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
52%
Ja és külföld. Kapsz ennyit óránként, sőt szállást is.
2017. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%

Hát, függ a végzettségedtől. Gondolj bele, ha te 1500at kérsz, de nincs semmi tapasztalatod, akkor a másik szakirányú végzettséggel rendelkezőt fogják választani ugyan ennyiért.


Én védőnőként, öt éves bébiszitteri tapasztalattal(4 hetestől 6 évesig)kérek 1000 forintot.


Tehát egy nem szakirányban tanuló(pedagógus,óvónő, kisgyermekgondozó, fejlesztőpedagógus, vagy egészségügy)nem fog ennyit kapni. De a meső féle csoport valóban jó, lépj be oda. Valamint van még a gyermeksziget.hu, ott is szétnézhetsz.

2017. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy hozzászóltatok a kérdésemhez, de küldön szeretném megköszönni az első kommentelőnek a válaszát, mert neki sikerült 100%-ban a kérdést mindenféle okoskodás nélkül hasznosan megválaszolnia.


Remélem nem sértek meg senkit, de a némely válasz számomra egyáltalán nem volt hasznos. Valakinek a megnyilatkozása egyes gazdag családokról pedig egyenesen sértő.

Ha megfigyelitek egy személy elkezdte ezt a kivagyok mivagyok kioktatlak stílust, és a többi követte, -rólam- mindenféle ismeret nélkül, már nem is a kérdéshez kapcsolódóan.

Ha nem gond nem "fényezem" magam, nem innen akarok "felszedni" módosabb családot. Mindezt azért írtam le, mert megkérek mindenkit, aki úgy érzi, hogy nem tud okoskodás nélkül leírni egy kérdéshez kapcsolódó választ, ne tegye, mert az a kérdező számára nem lesz hasznos.


* Ezt még meg kell jegyeznem: Értem én, hogy egy gyári munkás 1500-ért összetenné a kezét, de szerintem egyáltalán nem lehet a kettőt összehasonlítani. 1. Nem tudom ez hogy kapcsolódik a kérdésemhez. 2. Egy gyári munkásnak van fix munkahelye, fix munkabeosztással, fix keresete... stb. Kinek mi éri meg jobban az élethelyzetéből adódóan.


A Meső féle csoportnak már tagja vagyok, de onnan sem egyszerű családot találni, köszönöm azoknak akik leírták.


Please: Csak akkor írjatok egy ismeretlen személy kérdése alá, ha érdemlegesen szeretettel és nem kiosztóan írtok neki, mert az ugyanúgy nem lesz építő, mintha "tudatlanságba" hagytátok.

2017. máj. 4. 20:07
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
Hát figyelj... én amit csináltam, elmentem egy babysitter tanfolyamra, mert sok szülőnek nem volt elég az, hogy 4 gyermekem van, inkább a papírhoz ragaszkodtak. Azért is volt ez jó, mert utána fél évig kaptam a címeket az irodától, és én mondtam meg, hogy mennyi órabérrel vállalok. Már 4-5 éve is 1000 Ft volt az alsó határ, ma már 1500 alatt én sem vállalok el. Van egy hely, ahol időnként kérnek csak meg, nem rendszeresen, ott 2000-et kapok egy órára, de!!! 2 gyerekre vigyázok és az egyik mozgássérült, méghozzá nagyon. Állandóan olyan hangokat ad evés közben, mint aki épp meg akar fulladni, szóval nem sétagalopp, de mivel tudom, hogy mindig így eszik, már megszoktam. Tehát nem mindegy tényleg, milyen gyerekre vigyázol stb. Én ajánlom neked a közvetítőirodát, mert így te sem a teljesen ismeretlenbe ugrasz fejest!
2017. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nagyon szépen köszönöm a segítő válaszod, lehet megpróbálom!

2017. máj. 8. 23:52
 18/25 anonim ***** válasza:
38%

Ha heti egy napot nézünk csak (8-9 ora )napi tizezerért, az már havi 40.000 ft es akkor még nem volt vele egy hetet sem. Nekem is jo lenne segitseg mert enyhe lázzal is be kell vinnem dolgozni.

Ha hozzatennék pl 3 napot, az már havi 70.000 ami kb egy honap magánovoda ára ami szitterrel 7 nap.

Pont mert irrealis ezert nincs szitterem.


Anno en voltam bentlakásos szitter kulfoldon es itthon is,a havi minimálbérnél nem adnak többet.

De vannak ilyen családok hogy odaköltözhetsz, ugy megéri. De senki nem fogja a munkabérét alkalmi szitterre költeni havi 70-100. ezreket havi pár napra.


Nekem a heti egy nap havi 40 ezerért is sok.

2019. febr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
20%

Ha kiszámolok egy olyan honapot amikor valodi segitseg lenne egy szitter:

pl hetvegente egy nap fejlesztés, plusz hetkozben par ora olyanok pl hogy elvinni uszni, vagy nyelvoktatásra, ovis farsang, szüloi, minden ami munkaidőben van, vagy napok pl betegen pesztràlni, vagy ha tulorazom hozni vinni oviba, ha mindez kijönne havi 40 ezerbol, ugy érné meg nekem. De natur heti 1 nap fejlesztés havi 40 ezerért, ugy nem.

2019. febr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Ha lenne két olyan családod mint én, azaz ilyen igényekkel hogy akar a ket gyerek heti egy nap, plusz alkalmi beugrások szülőire, uszni hordani, stb, az már havi netto 80.000 Ft-od lenne

Ez az orabéresdi kalkulacio ugy sz.r ahogy van.

2019. febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!