Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek azt a szitut...

Hogy kezelitek azt a szitut mikor kimentek egy városi rendezvényre, ahol természetesen a 'korhintas-celbalovos' társaság is kint van, viszont rájuk nem akartok annyit költeni?

Figyelt kérdés

Pont ma voltunk kint egy ilyenen,sok minden volt,de persze a gyerekek egyből oda akartak volna menni a korhintashoz...megbeszéltük hogy a végen egyre felulhetnek,csak előbb menjunk körbe,nagyon sok izgi ingyenes program is volt.De persze ment a hiszti,hogy azt szeretnek...végül persze sorra került a körhinta is...annyira nem ertem,mert Amugy tok okos gyerekek (6es4),nem szoktak hisztizni ha valamit nem kapnak meg akkor mikor kérik,talán túl nagy volt az izgatottsag most...

Párommal megbeszéltük,hogy legközelebb azzal kezdünk,1et választhatnak és akkor hatha jobb hangulatban telik el ah egész program.

Ki hogy csinálja mikor tenyleg izgalmas ingyenes programok vannak és nem akar egy fel vagyont otthagyni az Amugy minden alkalommal kivonuló "bagázsnak"?


2017. ápr. 29. 15:31
1 2
 1/12 jafnrétti ***** válasza:
100%
Ha egyre felülhetnek, akkor én ezzel kezdtem volna, és utána akkor vége a nyafogásnak. De olyan is volt már, hogy megmondtam, nincs felülős játék, ha ebből hiszti lesz, akkor hazamegyünk.
2017. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ma úgy kezeltem, hogy a háromból csak azt az egy gyereket vittem magammal, akit valóban érdekelt a program, így megúsztam egy 500 forintos körhintával. Legutóbb többezer forintunk ment el a játékokra a kevésbé lelkes, és unatkozó tesói miatt...
2017. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Amigy annyira idegesítő hogy mindenhol ott vannak...mert persze hangosak,színesek,vonzóak.

De ma volt nalunk arcfestes,ajándékert szinezes,bicikli pálya,ki lehetett próbálni tűzoltó és rendőr autókat,ingyenes ugráló var,tok izgi volt az egész,bőven megállta volna a helyet nélkülük is...

2017. ápr. 29. 16:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te felnott vagy, ok gyerekek. Mas erdekli oket, mint ami szerinted erdekes.
2017. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hülyeségnek tartok pár dolgot, de a gyerekeket attól még az érdekli. Akinek gyereke van, erre számítani kell. Egyébként errefelé 500 ft a körhinta, nem egy nagy ár a gyerekeim boldogságáért. Mióta megvannak, mindig úgy indulok el velük, hogy számítok valami kiadásra. Na, nem kapnak meg mindig mindent, amire rámutatnak. De ha nincs rá pénz, nem vinném őket ilyen helyre.
2017. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Adok nekik saját pénzt, azt arra költik, amire akarják. Általában annyit kapnak, hogy azért két dodzsem beleférjen, nekik ez a kedvencük.

De volt, hogy játékra vagy vattacukorra költötték. Ebbe nem szólok bele, de utána nincs kuncsorgás, hogy adjak még pénzt valamire.

2017. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Én még bizom abban, hogy a gyerekek ösztönösen erzik mire van szukseguk, a korhinta pont jo egyensulyfejlesztesre ami a matematikai kepessegekre van jo hatassal. Inkább, mint egy vattacukor.

En mindig keszulok joelore ha kiadádokra kell számitani valahol.

Pl tavaly ota azt is megjegyeztem, hogy felénk a cirkuszosok mindig ho végén jönnek..


Mindez nem azt jelenti, hogy mindenre szorjuk olyankor ész nélkül, de ráadás is bele van számitva. Pl dozsem aztán sergő, megint dozsem, megint sergo, aztán körhinta, es pl gyerekkoncert. Általában kimarad a horgászás, céllövölde, testfestősdi, babrálos játékok, de ezek az utobbi ingerek szinte naponta érik, mig egy körhinta évente csak párszor..

2017. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*dodgem
2017. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*gyereknapokon én joformán a gyerekre hagyom az irànyitást. En altalában csak arra törekszem, hogy nézzen szét, nézzen mindent es inkább döntéssel válasszon, ne az legyen, hogy pl már a kapuban az elso játéknál leragadjunk fél napra.

Joformán terelgetek csak es hagyom őt érvényesülni pl ha lelkesen ácsorog a sergőnél, nem huzom el lufit venni...

2017. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Enyémeknek 1-2x kellet elmondani hogy nem nem ülhetnek fel rá mert drága onnantol nem is emlitik nem is érdekli öket 2 nagy fiam már kamasz velük is igy jártam el lányom meg tudja már kiskorátol igy ilyenért nincs hiszti .


Te vagy az anyuk ha azt mondod hogy drága és nincs pénz ilyenekre akkor ha hisztiznek is drága marad ,ennyi a titok


Viszel kaját ,innivalo nasit .

2017. ápr. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!