Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz az, ha anyósom mindkét...

Gáz az, ha anyósom mindkét kislányomnak nagyon rövid, fiús hajat nyíratott?

Figyelt kérdés
Megkértem anyósomat,hogy hosszú hajú kislányaimat nyírassa meg kleopátra vállig érő fazonra nyárra.Erre szinte kopaszra megnyíratta őket.Arra hivatkozott,hogy kislányoknál még mindegy és így praktikus.Fejtetőn kb 2 cm,hátul felgépeltette nekik.

2017. máj. 7. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Igen, gáz. Nem is az, hogy rövid lett, hanem hogy nem tartotta magát ahhoz, amit megbeszéltetek. Ha hajlamos ilyesmire, én el se engedtem volna vele fodrászhoz. Pláne nem kértem volna meg. Ne rendelkezzen már fölöttük, nem az ő gyerekei.
2017. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon durva.
2017. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha a gyerekek nem sírnak miatta, te se csapj patáliát előttük, mert átragad rájuk és ha eddig nem zavarta őket, ezután fogja.


Egyébként de, "gáz", hogy az anyósod semmibe veszi a kérésed, de ez gondolom nem újdonság. Ebben az esetben, tudnod kellett volna hogy mit bízhatsz rá és mit nem.

2017. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Hát én ezen rohadtul kiakadtam volna. Tudom,visszanő, de ne bíráljon felül, ne döntsön helyettem a gyerekeimről. A lányok mit szólnak ehhez? Ha még nekik se tetszik, esetleg az oviban csúfolják is.őket, külön gratula a mamának...
2017. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az. Mondjuk én nem is bíztam volna rá másra a gyerekeim hajvágását. És nem, rohadtul nem mindegy a kislányoknak sem. Ők mit szóltak? Rosszul esett nekik?
2017. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam,hogy ilyet mer tenni. A lányoknak beadta,hogy ez milyen szép így.Annyit mondtak a lányok,hogy ugye mama nem nyír minket kopaszra?!?
2017. máj. 7. 17:14
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Ja... visszanő... 10 centi haj nagyjából 10-12 hónap alatt... :(


Gyerekkoromban nekem anyukám nem engedte a pár centisnél nagyobb hajat, világéletemben utáltam, és lányos hosszúra vágytam. Nem értettem, miért csúfít el..., pedig még óvodás/ált. iskolás voltam...


Szegény gyerekek. :(

Én soha többé nem bíznám az anyósomra az érdemi feladatokat, ennyi pont elég lenne a "segítségéből". De lehet, hogy egy ideig a gyerekeket se bíznám rá... Mi a garancia, hogy 2 hónap múlva nem viszi el őket újra, hogy "megigazítsák" a frizurát?

2017. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát az biztos,hogy nem mennek vele többet.A férjem is kiakadt és az eset kapcsán mesélte,hogy a sógórnőmet vele együtt minden nyáron kopaszra nyíratta.Nem gondolt rá ő sem,hogy ilyet megtesz.
2017. máj. 7. 17:19
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Igen gáz.Soha többet nem engedném őket oda.
2017. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Anyosra eletemben nem biznek ilyet, ez egy.

Ezek utan egy darabig nem is talalkoznank, gondolkodjon egy kicsit! Hogy meri semmibe venni amit kertel?

2017. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!