Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most 21 éves vagyok,9 hetes...

Most 21 éves vagyok,9 hetes terhes, tehát 22 évesen fogok szülni, szerintetek ez nem jó dolog?

Figyelt kérdés
Párom szerencsére jól keres, én is, ár saját házunk van, hitelmentesek vagyunk,imádjuk egymást,és eddig nagy örömmel töltött el a terhesség, de egyre több negatívumot kapok,hogy ne korai e? Szerintetek korai? Persze eszembe sincs,hogy elvetessem, csak érdekelne a véleményetek...ez ennyire ciki lenne? :o
2017. máj. 8. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk majdnem ugyanez a helyzet,csak én 23 évesen fogok szülni. Nem érdekel más véleménye, nekünk kellett felkészülni a babára.

Volt már, hogy valaki kérdezte, Becsúszott? Mintha egy 22 éves lánynak csak becsúszott gyereke lehetne. Ilyenkor kicsit velősebben közöltem, hogy nem, terveztük már több mint fél éve, de CSAK most jött.

2017. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jahj de jó. Mármint sajnos én az a fajta vagyok aki mindenkinek megakar felelni. Csak értetlen vagyok ez ügyben, hogy most mindenki ennyire karrierista lenne vagy mi a fene?
2017. máj. 8. 16:06
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha valoban dolgozo felnott emberek vagytok, sajat erobol eltek, miert lenne baj?
2017. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Első vagyok. Lehetséges. Bár dolgoztam a terhesség előtt, így tudtunk készülni a babára, az nyilvánvaló tény volt, hogy a család a legfontosabb, amit bővíteni szeretnénk.

Nem kell megfelelned senkinek, ha neked és a párodnak jó így.

Különben sem értettem soha ezt a nagy furcsállkodást. Mintha meglepő lenne, hogy egy fiatal párnak gyereke születik, nem pedig normális dolog.

2017. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan, miért lenne ciki? Ha van saját keresetetek, házatok, stb és a saját talpatokon álltok akkor semmi baj. Mi is pont így voltunk, csak én 19 évesen estem teherbe, 20 évesen szültem. A párom 29 éves. Jövőhéten lesz fél éves a kislányunk.

Közös vállalkozásunk van. Saját lakás, kocsi. Nincs hitel. Kaptuni mi is hideget- meleget, de azt betudom annak, hogy csak irigyek, hogy nekik még 30 évesen sincs ilyen stabil hátterük. De nekünk sem a szülők tolták a seggünk alá.

Ez a legideálisabb kor a gyermekszüléshez, neveléshez. Tehát, ha te megtaláltad a párod, aki mellett úgy érzed, hogy teljes vagy hogy családot alapítanál vele, és az anyagi hátteretek is megvan, saját lábatokon álltok, nincs több kérdés. Magasról le kell tojni a negatív véleményeket, ez a ti életetek!

2017. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak sokan furcsállják, hogy túl fiatal vagyok....emiatt kérdezem, szerencsére ritka jó helyzetben vagyunk anyagilag, de anyumék azt mondják, hogy ez csak féltékenység
2017. máj. 8. 16:19
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :*
2017. máj. 8. 16:20
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindkettőtöknek stabil munkája van, te fogsz gyed-et kapni, nem a szülők nyakára meg nem nekik szülsz, akkor nincs ebből probléma.
2017. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Eleve a kérdésből, a bizonytalanságodból látszik, hogy nem vagy még érett a feladatra, hiába van meg "minden".

De még felnőhetsz hozzá.

Első lépés: mások véleményével nem törődni.

2017. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

Nem baj ha stabil a kapcsolat és megvan a háttér.

Megkérdezhetem mivel foglalkozol?

2017. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!