Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » MISEK (Miskolc Semmelweis...

MISEK (Miskolc Semmelweis Kórház) szülészet kórházi csomag. Mit kell vinni?

Figyelt kérdés

Akik ott szültek mostanában, szeretnék tőlük egy kis segítséget kéni, hogy mit kell vagy lehet vinni a kórházba a babának és a mamának.

Olyan dolgok érdekelnének, hogy pl. mamának az alap kórházi eü csomagon felül szoptatós hálóinget kell-e vinni, vagy lehet pizsama is, vagy adnak a kórházban? Esetleg lehet vinni kényelmes ruhát (póló, leggings vagy melegítő) bentre?

Babának mit kell vinni, és miből mennyit? Ruhák, pelenka, stb? Esetleg tápszert lehet? Cumisüveget engednek?

Köszönöm előre is a válaszokat!



#szülészet #MISEK #Miskolc Semmelweis Kórház
2017. máj. 12. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 2x szültem ott. Hálóinget adnak,minden nap adnak tisztát ha kéred. Természetesen vihetsz magadnak pizsamát is ha neked az kényelmesebb viselet.Úgy tudom vihetsz pólót is meg leggingset is,de az csak du. lehet rajtad,a reggeli viziteken a dokik miatt a pizsama az előírás.

A babának pelus kell meg popsitörlő,minden mást adnak. Tápszer,cumisüveg tilos! Mellszívót használhatsz. A babának csak hazavivős cucc kell,egyébként a kórházi ruha van a babákon míg nem mehettek haza.

Kérdezz nyugodtan ha érdekel még valami :)

2017. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!