Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hetes kontroll-mi a szokás?...

6 hetes kontroll-mi a szokás? Jogosan sértődött meg a férjem?

Figyelt kérdés
Ma kellet mennem, mondtam neki siessen haza a munkából emiatt. Jött is ahogy megbeszéltük, és csodálkozva kérdezte, hogyhogy nincs még itt egyik mama sem, mikor indulUNK? Teljesen meglepett, mondtam neki, hogy én úgy gondoltam ő vigyáz a gyerekekre amíg elugrok, nem jön semmilyen mama. Nagyon megsértődött, hogy ő velem akart jönni, és hogy én őt semmibe veszem :O. Mondtam neki, hogy megértem, hogy megszokta az elmúlt 9 hónapban, hogy jön velem a nőgyógyászhoz, de már kint van a baba, meg se fordult a fejemben hogy jönnie kellene. Egész este alig szólt hozzám. Második gyerek egyébként, az elsőnél még neki ís egyértelmű volt 3 éve hogy nem jön, akkor is egyedül voltam, azt mondta erre ő már nem emlékszik. Igaza van? Tényleg olyan szörnyű, hogy nem gondoltam rá hogy jönni szeretne? Én értetlenül állok a sértődése előtt.
2017. máj. 17. 01:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

Kb a lehető legrosszabb dolog, amit most csinálsz.

Ne ismeretlenektől, sőt ne ismerősöktől, barátoktól barátnőktől, szülőktől, anyóstól várj igazságot vagy véleményt, hanem a férjeddel beszéld át a dolgot!


Önmagában ezen a kontroll-sztorin én hamar túl lennék, de ha azzal jönnél nekem, hogy bezzeg az XY is megmondta, hogy neked van igazad, na, akkor elszállna az agyam, az biztos!


28F

2017. máj. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Amúgy nem vagyok hímsoviniszta srác, tisztelem a lányokat-nőket, de ezzel együtt, mi férfiak 10 esetből kb 8-szor nem értjük, ha bele gebedünk se, hogy min sértődött meg a nő, és a maradék 2-ben igen, mégis jó pofát vágunk hozzá, és kivárjuk, hogy elmúljon.

Ehhez képest a férfiakon általában azért könnyebb kiigazodni.

Most a férjednek rossz napja volt ilyen szempontból, nos, üdv a világunkban... ;) :)

Azért remélem, hamar megbékéltek. :)

2017. máj. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

" mi férfiak 10 esetből kb 8-szor nem értjük, ha bele gebedünk se, hogy min sértődött meg a nő, és a maradék 2-ben igen,"


Elmondom, hogy mi nők is így vagyunk a férfiakkal.;)

Nem, amúgy nem.

Van, akiben semmit nem értek, de van, akiben mindent vagy majdnem mindig mindent.

2017. máj. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

"6 hetes kontroll-mi a szokás?"


Nem mindegy, másoknál mi a szokás?

Az a helyzet, hogy a férjed szeretett volna veletek menni, de neked ez meg se fordult a fejedben, hogy elhívd.

Ezzel foglalkozz!

2017. máj. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

#1 - nem fogok neki azzal jönni. Csak kíváncsi vagyok rosszul látom-e, mert ha mindenki más szerint igen, magamba szállok :).

#4 - kikkel szeretett volna jönni? Milyen "veletek"? Én mentem, ő vigyázott a 2 gyerekre. Nem az történt hogy mindannyian elmentünk őt meg otthon hagytuk.

Persze, a várandós ultrahangok miatt hívtuk a nagymamát, de ezért most nem láttam értelmét odarendelni a nagyit. Ha mondta volna hogy velem akar jönni, akkor áthívtam volna, bár akkor sem érteném miért, ha nem vagyok épp terhes egyedül járok a nőgyógyászhoz..

2017. máj. 17. 03:07
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
6 hetes kontroll, Gyerekvállalás téma, akkor a 6 hetes gyerekkel mentetek orvosi vizsgálatra vizsgáltatni a gyereket, nem?
2017. máj. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem :D. Szülés után megnézi az orvos (nőgyógyász) hogy minden rendben van-e. Helyreállt, begyógyult-e a méh, rendben van-e a méhszáj, stb. Magyarul 5 perces vizsgálat, felnyúl, megtapogatja a hasat, megnéz ultrahanggal, ennyi. Azért ez a kategória, mert ez még úgymond a szülés-terhesgondozás körüli vizsgálatok része, az pedig ebben a kategóriában szerepel.
2017. máj. 17. 03:19
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Én veled érték egyet kérdező. Velem is csak azért jött a párom mert akkor adtuk oda a pénzt.

Egyébként sima nőgyógyászati vizsgálat. Nem való oda a pasi sztem.

Legkőzelebb vidd magaddal ha nőgyógyászhoz mész ;-)

2017. máj. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
pipázd le és megnyugszik.
2017. máj. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Velem az ultrahangokra sem jott,csak egyszer 4D-re,meg azt hiszem egyre meg, nalunk igy szokas. A 6hetes kontrollra meg plane felesleges,de mindket gyerek utan voltak,olyanok akiknel ott volt a baba,apuka,es anyuka.

Sot a masodik gyerekunk utan volt ott egy mama is a kis csaladdal,oszinten en nem is ertem.


Szerintem beszelj vele,aprosag az egesz de a legjobb ha megbeszelitek

2017. máj. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!