Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mernétek kendőben magatokra...

Ti mernétek kendőben magatokra kötött gyerekkel biciklizni?

Figyelt kérdés
Hétvégén láttam egy családot biciklizni, ahol az anyukára elöl valószínűleg egy nagyon pici baba volt kötve. (nem lászott ki, de méretéből ítélve pár hónapos lehetett) Elég nagy volt a gyalogos és bicikliforgalom, mert valami fesztivál volt. Szabad ilyet csinálni? Ti mernétek?

2017. máj. 22. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de én nem tudok jól biciklizni.
2017. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy szabad-e, de nem merném ezt csinálni. Pedig rengeteget bicikliztem már városban és terepen is. Éppen ezért nem kockáztatnék ilyet.
2017. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

saját, egyéni véleményem, magamból kiindulva én biztos nem merném, elég gázos az egyensúlyérzékem :-S

találtam erről egy cikket, nem új, de hátha hasznos: [link]

2017. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pici babával nem, csak ha már tud ülni gyerekülésben. Szerintem a KRESZ szerint is így szabad csak szállítani, nem kendőben!!
2017. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem.. Egyszer esek el a biciklivel vagy jönnek nekem......

Ha biciklin ketten utaznánk, akkor is csak külön gyereküléssel vagy pótkocsival (ezzel nem a forgalomban!!!) és csak akkor ha már elmúlt 1-2 éves legalább... Amikor már önállóbb az ülése, biztonságban érzi magát stb.

2017. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ahhoz mit szóltatok volna, még valamikor tavaly láttam, anyuka az autós babahordozót a bicikli kormányára akasztva biciklizett a gyerekkel forgalomban. Azt hittem, rosszul látok, nem normalis.
2017. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,soha. Pedig napi szinten biciklizek/biciklizek (ráadásul faluban),és hordoztam is a gyerekeimet, de nem egyszerre. Ha magamra kötöttem,akkor gyalog mentem, ha biciklivel akkor egyedül,vagy ha nagyobb volt, akkor rendes biciklis ülésben.Elég egy defekt ,kirohanó macska bármi apróság ami nem is rajtam múlik és máris megvan a baj.
2017. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tuti én sem, ilyet még nem láttam. Önmagában is veszélyes szerintem, főleg hogy rengetegen voltak azon a biciklisúton, egymást kerülgették a biciklisek meg a gyalogosok.Sok gyerek, akik hajlamosak hirtelen mozdulatokat csinálni.

Ja, és velük is volt egy kisgyerek biciklivel.

Persze semmi közöm hozzá, csak érdekelt a véleményetek.

2017. máj. 22. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem és hordozási tanácsadóként kifejezetten ellenzem.
2017. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!